Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Folyamatosan fagy a '11-es...

Folyamatosan fagy a '11-es MacBook Air gépem, mitől lehet? Lehet gyári hibás?

Figyelt kérdés
újonnan vett gépről van szó, két hetes, de eddig szinte minden második nap lefagyott legalább egyszer. Egy perc újraindítani, de azért nagyon bosszantó, ennél papíron sokkal lassabb/megbízhatatlanabb windows-os gépeim sose produkáltak hasonlót. A legkomolyabb munkamenet ami eddig ment kb egy háttérben futó spotify + Safari + torrent hármas volt, szóval semmi olyan, aminek térdre kéne kényszeríteni a gépet. Gondolom vissza kell vinni garival, de ha van esetleg valami ultimate tipp, amiről nem tudok és amivel ezt meg lehetne szüntetni, annak még jobban örülnék

2016. okt. 29. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet Recovery(rendszer újrahúzás kellene) de én valami hardveres dologra tippelek. Bekapcoslás után mennyi idővel csinálja?Ha ram lenne máshogy mutatkozna meg szerintem ez alaplap problémás.Esetleg annak biosa.
2016. okt. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát változó, néha fél nap, néha néhány óra után beadja a fagyást. el voltam utazva, de akkor mindenképp elviszem ha hazaérek, köszi a választ
2016. nov. 4. 02:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!