Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nektek van testvéretek? Ha...

Nektek van testvéretek? Ha van, akkor hogy viszonylutok hozzá (juk)?

Figyelt kérdés
Nekem van két hugom. Mindkettőjüket nagyon szeretem, de a kicsi még elég kicsi. A nagyobbik korban elég közel van hozzám, és vele nagyon jól megértjük egymást. Mindent elmondunk egymásnak, és megbízunk egymásnak. Rengeteg olyan dolgot tudunk egymásról, amit még anyumék sem. Sokaktól azt hallom, hogy utálják a tesóikat, és nem is beszélnek egymássl. Ti hogy vagytok ezzel?

2017. febr. 13. 21:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam: megbízunk egymásban.
2017. febr. 13. 21:21
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van és nem is egy. Kitűnő a kapcsolatunk. Anyámnak még több testvére van, de ő is ugyanezt tudná elmondani. A testvér utálat minimum 96 %-ban a szülők hibája. Pocsék nevelést adnak, ráadásul a kedvenc fenekét látványosan kinyalják.
2017. febr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy bátyám van, 4 év van köztünk. Gyerek korunkban együtt játszottunk, és együtt csináltunk szinte minden csínytevést, bár volt időszak, amikor utáltam, mert nagyobb volt, erősebb, és ezt ki is használta kicsit. De ez nem volt komoly, csak olyan gyerekes civakodás. Nem tudnám elképzelni, hogy valaha is összevesszünk úgy, hogy ne beszéljünk, és haragba legyünk. Megvan a kötődés, viszont nem egy érzelgős típus, sosem volt jellemző, hogy lelkizzünk, vagy mindent elmondjunk egymásnak. Szeretjük egymást, mindig számíthattam rá, ha falazni kellett, vagy kiállni értem, de a nagy mély beszélgetések kimaradtak. Persze akadnak olyan dolgok bőven, amit mi tudunk egymásról, de a szülők nem. :)

L

2017. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kapcsolatom a bátyámmal nagyon szoros. Imádjuk egymást. :D
2017. febr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Több testvérem is van, de csak a legkiesebb testvérem lakik itthon. Rengeteg nézeteltérésünk van bár ez abból is adódik, hogy 2évvel fiatalabb és még nem látja át a dolgokat... Viszont nagyon jól megvagyunk egymással ő 15/f én 17/f
2017. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy testvérem van, bátyám. 9 év van köztünk, nem mondom hogy fényes a kapcsolatuk de azt sem, hogy utáljuk egymást. Sokat piszkáljuk egymást, sokszor anyáék is ránk szólnak de ettől függetlenül ha baj lenne én önzetlenül mellé állnék és segítenék neki, így is segítek neki munka terén, meg itthon is sokszor kimosom a ruháit. 20/l
2017. febr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy bátyám van. Kisebb koromban, mondjuk amikortól én már iskolás lettem, ő meg kamaszodott (10 év van köztünk) nem volt kifejezetten jó a kapcsolatunk, mert kb nem tudtunk miről beszélni vagy mit csinálni együtt... de kiállni mindig kiálltunk a másikért, csak kettesben harcoltunk :)

Amióta mindketten felnőttünk, már jó a kapcsolatunk, csak most meg már messze van, dolgozunk, stb. Ritkán tudunk beszélni, de azért sok mindent tudunk egymásról és mindenben számíthatunk a másikra. :)

2017. febr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hello. En 34 vagyok, ocsem 32. Jol megvagyunk, bar messze elunk egymastol es eleg sok mnetalitasbeli kulonbseg van kozottunk. Kisebb korunkban folyton balheztunk, de ez vhol termeszetes :) Sosem utaltam, sot!
2017. febr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Két nővérem van. Imádjuk egymást ;)
2017. febr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem egy 16 éves hugom van. Én 18 vagyok, egy év és kb 3 hónap van közöttünk.

Ha nem lenne a tesóm eszembe se jutna hozzá szólni. Legtöbbször legszìvesebben megverném mert nagyon feltud idegesìteni. ( persze nem teszem meg mert félek hogy komolyan megsérül) Állandóan ellopja a cuccaimat és ha számon kérem rajta neki áll feljebb, persze a szüleim nem törödnek ezzel, persze ha én veszem el az ő cuccát akkor persze nagy ügy van belőle.

Viszont, ha baj van általában nekem szól nem pedig anyunak. Én meg nem bírom nézni ha bántja valaki más a húgom. Bármennyire is utálom néha, képtelen vagyok nem törődni vele.

2017. márc. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!