Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak? Többi lennt.

Mit csináljak? Többi lennt.

Figyelt kérdés

Adott a nővérem aki 42 éves annak van 3 gyereke és vagyok én 26 éves vagyok férjem és gyermekem van. Jelenleg Angilában élünk rokonok segitettek nekünk kijönni(de milyen áron?!)

Most jelenleg 4 szobás lakásban lakunk 8an, itt van velünk anyám, hugom, és nővéreim gyerekei (22,20 és 4 évesek) és a probléma: vannak a kedves rokonok meg ugye a nővérem és gyerekei...a rokonokat a nővérem és nagyfia Istennek tekintik kb holott megmondták kerek perec ha nekem segitenek kijönni a családomat azaz anyámat és testvéreimet ne hozzam ki, az én családomról testvéreimről egy jó szavuk nincsen, minden retkesnek elhordanak és társai (nagy nagy szenvedés árán segitett a néném nagyobbik nővére kijönni a kisebbik kerek perec megmondta hogy nem segit) persze ezt a részét megköszöntük nekik és ez az egy dolog miatt hálásak vagyunk....

Visszatérve a nővéremre, a nővérem engem kb utál, van a 4 éves gyereke aki olyan embertől van akinek van családja és megmondtam a véleményem hogy ez hülyeség hogy ilyen "kapcsolatba" van és társai erre közöli velem hogy ő boldogabb mint én...lehet igaza van és én gondolim hülyén, férjem szeret a gyerekét egyenesen imádja, nen iszik és nem jár el sehova, anyukámmal remek kapcsolata van és ő? Néha néha találkozik vele de csak akkor is testisé van közöttűk a párja akit annak nevez a felesége melett hatja álomra a fejét és az melett ébred....

A másik meg engem állitanak szemétnek meg titkoloznak, és azzal teszik aki segit nekik miközbe azokat Istenitik akik szó szerint megalázzák, a nénémék a jók az Istenek és amit mondanak aranyba van bésve, nekik visszaszólni nem mernek bezzeg nekem...nővérem gyerekét konkrétan az intézettől mentettűk meg mivel olyan körülmények között laktak, nénémék a fiával és férjemmel kiabáltak hogy mekkora egy barmok és társai de még is én vagyok a szemét...havi szinten hogy 3man itt vannak 50£ kérűnk persze mi vagyunk a hülyék, mert nem kérünk többet és társai....ja és egy ft nem ad azért mert mondjuk itt a fia, mindent mi állunk...


És közölte velem a nővérem a mai nap folyamán hogy nem fog velem beszélni mivel megmondtam a véleményem (bezzeg ha a nénémék mondják meg, volt rá pélfa hogy néném kiabált a nővérem lányával ok nélkűl mivel nem szereti és nem védte meg a saját anyja....)

Ti mit csinálnátok? Nem kamu történet és nem is szeretnék negativ kommentet kapni....

Tanulság: hiába segitesz önzetlenűl a saját családodnak még is te vagy a sperma....



2017. márc. 28. 00:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Az ember nem válogathatja meg a családját.. gyertek haza és nem kell velük lenni.
2017. márc. 28. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sajnos ebben teljesen igazad van viszont amit itt felépitettünk egy év alatt azt nem szeretnénk ekdobni, azt tervezzük hogy Londonból Liverpoolba vagy máshova de elköltözünk ráadásul itt van a gyermekünk és otthon sajnos nem tudnánk neki annyi mindent megadni
2017. márc. 28. 03:37
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Költözzetek másik lakásba, vagy városba - nélkülük, csak ti hárman!
2017. márc. 28. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Mint egy csürhe, úgy éltek ott.

Mindenkinek van munkája?

2017. márc. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Remélem tudod, hogy a council nagyon megb.asz, ha rájönnek, hogy többen vagytok ott, mint ahányan törvényileg lehetne. Valaki fel fog jelenteni. Meg is érdemelnétek. Inkább azon ügyeskedj, hogy csak ti hárman költözzetek el, ne ezzel a Mónika show-val foglalkozz.
2017. márc. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

En nem is ertem pontosan mi tortenik ott ki kivel, kivel nem, meg ki az isten, ki kire hatagszik, kinsegitett...

A lenyeg,

1. Aki segitett nektek kimenni, es ha ez anyagi segitseg volt, annak fizessetek szepen vissza a kolcsont.

2. fogd a ferjed es a gyereket, es koltozzetek masik lakasba. Nem muszaly masik varosba mennik London eleg nagy, es kiado lakas is akad boven.

Problema megolva..ok majd elnek ugy ahogy akarnak, ha ugyis olyan okosak, te meg ugyis olyan "szemet" meg "barom" vagy nincs szuksegetek egymasra,igy csak kinyirjatok egymast...

2017. márc. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem értem, ha a kinti rokonok azt kérték, ne jöjjön veletek az egész pereputty, akkor miért nem tartottátok magatoakt ehhez.


2. Ha nem tetszik, hogy mindannyian egy rakáson éltek, akkot te a pároddal költözzetek máshová, anyád meg a teatvéreid meg rendezzék maguk az életüket.

2017. márc. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

nem szeretnél negatív kommentet kapni..

Akkor egy pozitívat küldök:

Örülünk, hogy nem szennyezitek Magyarország légterét.

2017. márc. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
8, én viszont nem örülök, hogy ilyenek szennyezik Angliát, és pont ezek miatt van a magyarokról olyan vélemény itt, amilyen. Fingjuk sincs az itteni törvényekről, hegyre halomra laknak, lefogadom NI számuk, bankkártyájuk sincs, dolgozni nem akarnak, a nyelvtudásról inkább nem is beszélek. Nagyon remélem, hogy a BREXIT miatt az ilyenek körmére néznek és hazavágják, mint macskát szarni. Szerencsére Londontól messze vagyunk, de utálom már, hogy mikor valaki kérdezi, hogy mi merre lakunk, és kimondom, hogy Anglia, egyből : húú London így, London úgy. Annak örülök, hogy az ilyenek, meg a kisebbségiek nem nagyon jutnak tovább Londontól, mert nincs annyi gógyiuk, így mi még! biztonságban vagyunk.
2017. márc. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Na ácsi....mindenki dolgozik! Anyám,férjem,én és nővérem őccse! Mindenki be van jelentve!!!!

A másik fele meg majd a saját anyámnak nem fogok segiteni vagy a testvéreimnek? Undoritóak vagytok tudják! Rendes becsületes emberek vagyunk...egyebké.t csak a nővérem ilyen és nem a mónika showban élünk!

2017. márc. 28. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!