Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam vagy ne? (a többi...

Elmondjam vagy ne? (a többi lennt)

Figyelt kérdés
Sziasztok!Csütörtökre behivatták anyukámat mert azt mondták hogy van egyesem németből és hogy kettesre állok de igaz hogy van egy db egyesem de én kiszàmoltam és 3-asra állok!De nem mondtam el hogy van egyesem mondjam el vagy nem én azt mondtam csak hogy vannak ketteseim de azt tudja is!
2016. jan. 12. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Mondd el! Jobb, ha tőled tudja, mint ha az iskolában szembesül vele először. :)
2016. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
81%
Szerintem is mond el, nyugodtan, nem lesz gond...sőt :)
2016. jan. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Ne haragudj, de anyukadnak mondd mar el!!

Ne ott legyen felkészületlenül mikor a tanár az arcába vágja..

2016. jan. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mond el.! Jobb ha toled tudja meg mint mastol.! :)
2016. jan. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd el. Ha nem mondod akkor utánna ha megtudja csak jobban lecsesz.
2016. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ilyet se hallottam még, hogy behívatják a szülőt egy egyes miatt, vagy mert kettesre áll valaki. Elég nonszensz. Egyrészt erre van a szülői értekezlet, másrészt a szülők láthatják a jegyeket az elektronikus naplóban, egyes e-naplók még azt is kijelzik hányasra áll épp a csemete.
2016. jan. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy számoltad ki az átlagodat, ahogyan a tanár? A megfelelő dolgozatokat súlyozva?
2016. jan. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!