Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nagy bunkóság, ha inkább nem...

Nagy bunkóság, ha inkább nem adom neki kölcsön?

Figyelt kérdés
A húgommal sok ruhát hordunk felváltva, mert nagyjából egyezik a méretünk. Egyedül nadrágokat nem szoktunk, mert az én lábaim hosszabbak. Most el akarja kérni az egyik szakadt farmeremet. Nem igazán szeretem ezt a stílust, ez az egyetlen szakadt farmer, ami tetszett eddig, ezért is vettem meg. Nem igazán akarom odaadni neki, mert féltem azt a nadrágot, és tudom, hogy nem találnék még egy olyat. Ráadásul buliba megy, nem akarom, hogy valamivel leegye, vagy akármi. Nagy bunkóság lenne azt mondani most az egyszer, hogy én nem adom ezt oda?

2017. ápr. 22. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Miért lenne bunkóság? Szépen elmondod neki,hogy neked az a kedvenc nadrágod, nehezen is jutottál hozzá és ne haragudjon,de ez a nadrág sokat jelent neked és nem csak neki,de másnak sem szeretnéd kölcsönadni. Ha értelmes a tesód akkor biztos megérti,ha nem érti meg akkor meg vegyen magának vagy hadd hogy kiduzzogja magát, majd túlteszi magát ezen.
2017. ápr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem!

Miért kéne mindent megosztani a tesóddal? Remélem nem a szüleid sulykolják ezt beléd. Nem tartozol neki semmivel, én amúgy is utálom, ha más hordja a ruháimat, bármi történhet vele...

2017. ápr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem bunkóság!
2017. ápr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Miért lettem lepontozva? :DDD Legalább indokoljátok meg.
2017. ápr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Hehe, a kedves kozonseg nem hiszi el, hogy szakadt a farmer, lepontoztak, pedig a kerdezo is leirta.
2017. ápr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem bunkóság.


Akármennyire is szereted, vannak határok.

Személyes holmik nem arra valók, hogy közhasználat.

Evégre lehet érzelmileg is felfogni miét tekinted személyesnek.

Majd ha öreganyó leszel, örökölheti, csak akkor már lekésett a pillanatról.

2017. ápr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkóság. Vannak családok, ahol nem is hordják egymás ruháit.
2017. ápr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Elokerult mar a kedves hugod a szakadt farmeroddal? Egybe van az imadott gatya vagy tovabb szakototta?
2017. ápr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!