Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerinttek túlreagáltam?

Szerinttek túlreagáltam?

Figyelt kérdés

Ma reggel örjöngött a féltestvérem. A nagyinál voltunk és azt hitte, hogy ma megyek be az anyámhoz. Az volt a terve, hogy majd elmegyek délután az édesanyámhoz, és majd elviszem neki a 2000 forintot, amit az anyánk ad neki. Viszont ma nem mentem iskolába, és otthon maradtam,mikor ezt megtudta elkezdett a szobájába mindent ütni vágni lemondott minket mindennek az anyámmal együtt (nem írom ki miket mert úgyis letiltaná a GYK). Ez ment egy óráig, majd elegem lett és visszakiáltottam neki, hogy: FELKÖTHETNÉDMAGAD, MINT AHOGY APÁD TETTE, JOBB LENNE íGY MINDENKINEK !!!! (mivel csak édesanyánk ugyanaz)

Ezután csendbe maradt.



2017. máj. 10. 19:01
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*"Szerintetek" bocsánat elírtam.
2017. máj. 10. 19:02
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Igen. Ez amit írtál azért nagyon durva. Én megértem, hogy felidegesített, de ha az édesapja tényleg felkötötte magát és öngyilkos lett ilyet még az ellenségemnek sem vágnák a képébe, nem hogy a féltestvéremnek.

Persze ő se jogosan kiabált veled, elvégre te tettél volna neki szívességet, de ez amit mondtál neki minősíthetetlen kategória.

2017. máj. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem tettem neki semmilyen igéretet sem ő csak ezt elgondolta. De az sem normális, hogy mind a ketten dögöljünk meg, meg hogy minek szült egy ilyen f@.szt mint én.
2017. máj. 10. 19:13
 4/15 A kérdező kommentje:
A nagyiékat sem hagyja élni,ráadásul az anyámat se. Dolgozik, de első két nap elmegy az összes pénze, majd anyánkat nyüstöli.
2017. máj. 10. 19:16
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Megértelek téged, szerintem nem reagáltad túl.
2017. máj. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Amit ő mondott az is minősíthetetlen kategória. De ettől a véleményem ugyan az amit elsőre írtam. Régen rossz ha te is az ő szintjére süllyedsz le egy egy vita hevében.

Mint írtam, megértem hogy felidegesített, de szerintem soha ne hozd fel az apját ilyen kimondottan bántó szituációban. Te légy jobb ember nála.

2017. máj. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Hagyjuk már ezt az "ő szintjére süllyedni" szöveget. Terrorizálja a családot, és senki ne rakja helyre? A kérdező csak szembesítette a saját viselkedésével.

Igaz, hogy amit kérdező szólt vissza, az elég durva, de ha csak ez segít a féltesónak megértenie, akkor így.

2017. máj. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem reagáltad túl, ilyet viszont nem mondunk senkinek. Aki nekem vágná a fejemhez az öngyilkos szülőmet, azt orrba is vágnám. És jogosan.
2017. máj. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Újabban jóban vagytok a nagyival? A múltkor még mindenkit „lemondott” a családodból, a többi unoka volt a perfekt...
2017. máj. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Minek kevered bele másoknak a kérdéseit utolsó ?
2017. máj. 11. 06:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!