Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagáltam? (Kérdésed túl...

Túlreagáltam? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Párom nagymamájához voltunk ma hivatalosak. A terv az volt,hogy reggel átmegyünk,ott lesz az egèsz család,fôzünk,stb.

Erre ma reggel kitalálták,hogy èn pont nem fèrek el,ne menjek,majd csak enni.

Nekem ez rettenetes rosszul esett.

Túlreagálom?


2014. okt. 5. 09:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Ez bunkóság volt.
2014. okt. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hány eves vagy, mióta a parod, egyutt elteke e.....
2014. okt. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát én megmondanám, hogy bocs, pont más dolgom van és nem mennék.
2014. okt. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van kerdezõ,parod helyeben en is csak ebedre mennek veled vagy meg arra sem.

Mi az hogy 1 ember mar nem fer el??es miert pont most szoltak *majdnem indulas elott* ugyanmar ,ebednel lesz helyed??

Nagyon bunkok a nagyszulok!!

En szegyentol sem mondanek illyet senkinek sem!

2014. okt. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez tényleg bunkóság. Ma derül ki, hogy nem férsz el, de azért enni menjél? Most akkor elférsz, vagy nem? Furcsa...
2014. okt. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl, nekem is rosszul esett volna. Ahogy magamat ismerem, én odamennék ebédidőben, és ott mindenki előtt megkérdezném a nagymamát, mi a problémája velem. Ha olyan semmi választ kapnék, hogy "semmi" és "túlreagálod", akkor további boldog életet kívánva kisétálnék tőlük, és nem is mennék oda többet.
2014. okt. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Rékcsi válasza:
Szerintem menj el ebédre, lehet, h igazából kedvesek és rosszul jött ki a dolog, szóval lehet, h csak kedvesek akartak lenni, h neked ne kelljen a konyhában segítened, csak enned :)
2014. okt. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék a 2-es kérdéséhez: Hány évesek vagytok? Mióta vagytok együtt?

Különben az, hogy rosszul esett az nem reakció, csak az érzésed. Mit mondtál erre? (ez lett volna a reagálás)

2014. okt. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

25 vagyok,ès több,mint 2 ève èlünk együtt. 14hetes terhes vagyok..

Elmondtam a páromnak mennyire megbántottak,ès hogy szivem szerint enni se mennèk,nehogy tul sok helyet foglaljak.

2014. okt. 5. 10:15
 10/14 anonim ***** válasza:
Aha. Nos, talán kímélni akarnak a terhessg miatt, csak gondoltak azzal megbantatanak.
2014. okt. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!