Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy legyek jóban a mostohabát...

Hogy legyek jóban a mostohabátyámmal?

Figyelt kérdés

Én 9 éves voltam, ő 11, amikor "tesók" lettünk. Néha tudunk jót beszélgetni, általában nyáron, nyaraláson jóba leszünk, utána meg mintha semmi sem történt volna. Mit csináljak, hogy szorosabb, baráti viszony alakuljon ki köztünk? Egyébként nem egy fedél alatt élünk, apukám és az anyukája házasodtak össze. Én ugyebár anyuval élek, ezért csak kéthetente látjuk egymást.


13/L, 15/F



2017. jún. 20. 00:14
 1/5 anonim válasza:
Én 17 éves voltam mikor lett még 2 bátyám. Eleinte nem volt könnyű, de idővel elég jóba lettem velük. Ennek már 3 éve és a mai napig nagyon jól elvagyunk. Ha nyáron jól el tudtok beszélgetni akkor máskor is kéne.. Aztán később ha már több a kommunikáció akkor együtt kimozdulni, hülyülni.. De így hogy már idősebbek vagytok lassan változni fog ez a helyzet. :)
2017. jún. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Egy tizenöt éves srácnak piszok ciki sokszor a húgával lennie - főleg, hogy ti nem is együtt nőttetek fel, hanem hirtelen lett neki egy "tesója".


Hagyd, majd nyit, ha akar, de ne erőszakold rá magadat, mert abból csak balhé lesz.

2017. jún. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tartsd vele a kapcsolatot Facebookon, v más közösségi fórumokon. Ha egy településen éltek, csinálhattok közös programokat, pl. mozi, pizzazás. Persze ehhez két ember kell.
2017. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
18ėves voltam,mikor született egy fėltestvėrem,apám új felesėge hozott mėg egy fiút meg egy lányt a kapcsolatukba!Soha nem tudtam rájuk családtagkėnt tekinteni,de ők sem rám!Apám elköltözött hozzájuk mikor 14 voltam,ėn maradtam a mamámmal!Szerintem eröltetni az ilyet nem lehet!Vagy kialakul a "barátság" vagy a mostohatesód nem akar nyitni,nem feltėtlen rosszidulatból!Ėn sem bántottam,vagy bunkóztam velük!Csak jobb volt egyedül!
2017. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A mostohatesó és a féltesó nem ugyanaz. Persze mindenki máshogy alakítja ki a "kapcsolatot" mindkét részről. De én a féltestvéreimet nem tudom nem testvérnek tekinteni, hisz egy a verünk még ha csak egyik szülő is a közös! Kéthetente vagy van hogy havonta látom őket de tudjuk hogy igen is testvérek vagyunk és úgy is viselkedünk, nem lehet őket nem szeretni. Itt számunkra nincs választási lehetőség. A mostohatesóim pedig oke nem olyanok de jó barátok és ugyanúgy lehet rájuk számítani mint egy igazi testvérre. De mint már írtam ez mindenkinél más. :)
2017. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!