Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Most akkor nem fogok pénzt kapni?

Most akkor nem fogok pénzt kapni?

Figyelt kérdés

Ugye elég gáz hogy ennyi kérdést írok ki erről, de régebben írtam hogy testvérem felajánlotta hogy dolgozzak nekik napszámban meggyet szedni. Azt mondta ad 5-6 e forintot osztjóvan'. De most meg nem látnám hogy terveznek nekem fizetni. Reggel elmentem velük a külön telekre, ott majd a felét én szedtem le, aztán az itthoni fájukon is rengeteget szedtem, reggel 8-tól mostanáig. De egyáltalán nem akarnak most már fizetni. Befejeztük a munkát és ment mindenki a dolgára. Nem volt képem kérni, mert hát segíthettem is csak úgy, de ha egyszer megígérte és direkt keményen dolgoztam hogy ne a semmiért fizessenek, erre semmi. +összevesztek a férjével is és ezért is eléggé elfelejtődtem és nem akarom ezzel húzni az agyukat. Most akkor mi legyen? Kb az összeset leszedtük amúgy 1 nap alatt, kicsi maradt, de azt már hétfőn fogják szedni mikor én már dolgozok. Mit csináljak? Hagyjam? Vagy majd eszükbe jutok? Igazából nem érdekelne, de egész nyáron dolgozni fogok mert venni akarok magamnak végre egy jobb telefont és ez is jól jött volna, ezért vállaltam be mert minden forint jól jön.

17/L


2017. jún. 24. 18:59
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
+hullára dolgoztam magam és kicsit meglepett hogy pofára estem.
2017. jún. 24. 19:00
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Nyugodtan szóljál. Biztosan nem az van, hogy nem akarnak fizetni. Csak gondolom elfelejtették, talán pont a veszekedés miatt.
2017. jún. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szerintem meg úgy vették hogy csak segítettem. Nem merek szólni most mit mondjak? Bocs de nem akartok kifizetni?
2017. jún. 24. 19:09
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Már egyszer beszélgettünk privátban én is most álltam neki dolgozni. Nyugodtan szóljál, ha nem szólsz nem fogják kifizetni, nem leszel bunkó, nekik kellett volna már aznap odaadni. Ha nem akarják odaadni még nem késő menj gyárba. Végül nem úgy döntöttél hogy gyárba mész?
2017. jún. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%

Miért gondolnák azt, hogy csak segítettél, ha előre megbeszéltétek, hogy mennyit fogsz kapni??? Csak elfelejtették. Nyugodtan szóljál.

Csak mersz szólni a saját testvérednek? Azért mégsem egy idegenről van szó.

Mondd neki pl. "majd odaadod a pénzt, amit megbeszéltünk?"

2017. jún. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%

Hát ne legyél ilyen negatív, hogy "nem akartok fizetni?" :D

Nyugodtan kérdezz rá, hogy mikor kapod meg.

2017. jún. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek persze gyárba ezt csak ilyen plusznak vállaltam be.
2017. jún. 24. 19:14
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Szép testvér.

Lehet én vagyok kiábrándult az emberiségből, de a tapasztalat azt mondatja velem, hogy lehúzott, mint a nagykabátot.

Elhívott melózni pénzért, és ismer annyira, hogy nem mersz szólni, ha meg szólsz, akkor ha ilyen a viszony, mondhatja, hogy azt hitte testvéri szeretetből segítettél.


El se kellett volna jönnöd pénz nélkül.

De ha már így alakult, ne fogd vissza magad!


Ha ő mert annyira pofátlan lenni, hogy konkrétan meglopott, nehogy már te meg annyira töketlen kutya legyél, hogy ezt ne merd megmondani neki!

2017. jún. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem bunkóságból, de én sem merek annyira kiállni magamért és ha ilyenért nem mersz szólni, akkor nagy hátrányban leszel a gyárnál is..:/ Én is most kezdtem és van néhány bunkó munkatársam aki nem fogja fel hogy kezdő vagyok, de kell egy kis talpraesettség én nagy nehezen kiálltam magamért. Szóval legyél bátrabb.
2017. jún. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
Egy kérdést megérne a dolog.
2017. jún. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!