Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Most akkor nem fogok pénzt kapni?

Most akkor nem fogok pénzt kapni?

Figyelt kérdés

Ugye elég gáz hogy ennyi kérdést írok ki erről, de régebben írtam hogy testvérem felajánlotta hogy dolgozzak nekik napszámban meggyet szedni. Azt mondta ad 5-6 e forintot osztjóvan'. De most meg nem látnám hogy terveznek nekem fizetni. Reggel elmentem velük a külön telekre, ott majd a felét én szedtem le, aztán az itthoni fájukon is rengeteget szedtem, reggel 8-tól mostanáig. De egyáltalán nem akarnak most már fizetni. Befejeztük a munkát és ment mindenki a dolgára. Nem volt képem kérni, mert hát segíthettem is csak úgy, de ha egyszer megígérte és direkt keményen dolgoztam hogy ne a semmiért fizessenek, erre semmi. +összevesztek a férjével is és ezért is eléggé elfelejtődtem és nem akarom ezzel húzni az agyukat. Most akkor mi legyen? Kb az összeset leszedtük amúgy 1 nap alatt, kicsi maradt, de azt már hétfőn fogják szedni mikor én már dolgozok. Mit csináljak? Hagyjam? Vagy majd eszükbe jutok? Igazából nem érdekelne, de egész nyáron dolgozni fogok mert venni akarok magamnak végre egy jobb telefont és ez is jól jött volna, ezért vállaltam be mert minden forint jól jön.

17/L


2017. jún. 24. 18:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbeszéltétek hogy fizet akkor kérd el nyugodtan, de ha mondtad akkor hogy segítesz csak úgy akkor ezt buktad.
2017. jún. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%
2017. jún. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
kérd el
2017. jún. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kérd el. Hidd el, a szádat a gyárban is ki kell nyitni.

Én gyárban dolgozom, nem is tervezek váltani, mert nagyon elégedett vagyok mindennel, de ekkora szám még sose volt, mint mióta ott vagyok. Neked is szükséged lesz rá.

A nővéred meg legalább családtag. És megígérte azt a pénzt, szóval ne hagyd veszni.

2017. jún. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Majd rà jossz az életben fizetni mindenki nehezen akar :(

Meg fiatal vagy.

Én is adtam már sok barátomnak, utaltam vissza kérni, de nagyon pofátlanok az emberek, sajnos. :( néha muszáj.

2017. jún. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!