Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek ha a testvérem...

Mit tegyek ha a testvérem kihasználja az anyánkat?

Figyelt kérdés
Szoval az van hogy en egy 14 eves lany vagyok es van egy 22 eves fiú testverem aki meg mindig itthon lakik. A szuleink elváltak es mindketten az anyankkal élünk. A testvérem dolgozik ugyan de egy fityinget sem fizet anyánknak a háztartásba. Ugy gondolja hogy minden jar neki TELJESEN INGYEN. A gond az,hogy anyank nem keres jol ezert azis komoly fejtorest okoz neki hogy ő es én kijöjjünk a hó végén nemhogy meg a tesomnak a felhasznalasait is ő fizesse (gondolok itt a rezsi, mosószer, kaja, számlák stb.) Apánk fizet gyerektartast annyit amennyit addig fizetett amíg tesom 18 eves nem lett. Tesom abban a tevhitbem el hogy anyank elkolti magára azt a penzt amit apánk pluszba ad RÁM. De ez tudom hogy nincs igy mivel anyank nem nagyon szokott maganak uj ruhakat venni se smink cuccokat szorakozni is ritkán kár el egy-egy koncertre ha van a kozelbe. Egyebkent apank azzal probalja megszerezni a tesom szeretet hogy tomi penzel mert apank jol keres. Mit tehetek hogy vegre eszre vegye magát és segítsen az anyánknak mert nagyok féltm őt hogy ramegy az egeszsegere vagy csak kikészül. Raadasul semmi hazi munkába nem segit a tesom. Egy evbe max 2× lenyirja a fuvet ennyi, es meg ugy beszel velem es anyával mint egy cseléddel . Bocsi hogy regeny lett de csak igy tudtam elmagyarazni

2017. jún. 30. 18:46
 1/4 anonim válasza:
90%
ha nem tanul es dolgozik, akkor szepen el lehet kezdeni kilokni a feszekbok
2017. jún. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elobb paterol ki ő minket mint mi őt...
2017. jún. 30. 19:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Aszta!

Elegge bunkon hangzik, raadasul te meg felnotessebben is viselkedsz , mint a tesod.:D

Probalj anyukaddal szovetkezni, es beszeljetek meg, ha o is akarja, hogy elmenjen, akkor csak hivjatok ki a rendorseget, es kozoljetek veluk, hogy nem akar elmenni a hazatokbol.

Csak egy lehuto, ha most nem tesztek valamit, akkor kesobb rosszabb lesz, o idosebb es eroszakosabb lesz, lehet odahozza a pereputtyat is, megoli anyudat azzal, hogy mindennap fejtorest es stresszt ad neki, es elvesz toled mindent, amit neked adhatna anyukad. :)

2017. jún. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szólj apádnak, hogy világosítsa fel, ha hallgat rá persze.


Egyébként a ház biztos nem a testvéred nevén van, így nem köteles eltartani anyád.

2017. júl. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!