Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért kell mindig azt csinálni...

Miért kell mindig azt csinálni amit a testvérem akkar?

Figyelt kérdés
Multkor volttuk nyaralni Balaton mondtuk mennyük ki a városba mert ott azon a részen még nem volt tunk de ő nem akkart nem menntük ha én mondok valamit már mindjárt mondja neki nem tetszik és anya nem hogy rászolna még igazat ad neki ha valamit ő talál ki akkor nekem anya mar azt mondja ne szemvedj milédi de gúgyosan minta én hisztiznék nyávognák mindig ha rászólok akkor már hazudik hogy báztom mikor kisebb volt álandóan csípet mart harabdált rácsaptam a kezére vagy rá szoltamén voltam a hibás mindenem elveszi a számomra kedves dolgokat tönkreteszi úgy kell a dolgaim errakni ne vegye el mert utána véletlenül elfelejti vissza adni Nagyi ks mondta hogy jól tettem amikor rácsaptam a kezére mikor mart stb..
2017. júl. 13. 14:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
55%
Átérzem a helyzeted. Nem lehet mit tenni, a kissebb tesvérrel mindig kivételeznek a szülők.
2017. júl. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
53%

Hallod azert valami irasjeleket hasznalhattal volna...

Mekkora a korkulonbseg?

2017. júl. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
81%
Jézusom... kérlek írd le tagoltan. Szívesen segítenék ha tudok, de ez olvashatatlan.
2017. júl. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
74%
Verd meg, amikor senki sem látja. Anyád megérdemelne egy jó csárdás pofont.
2017. júl. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
67%

Lepontoznak, mert megjegyzem hogy egy pontot vagy vesszőt nem volt képes használni, és felteszek egy kérdest, hogy érthetőbb legyen a helyzet, de aki csak egy értelmetlen "átérzem, nem lehet mit tenni"-t ír, azt felpontozzák.

Taps taps taps

2017. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 Ben1498 válasza:
87%

Ahhelyett, hogy egymást leszoljuk meg értékeljük, inkább értelmes válasz kellene probálni összehozni


A verekedés nem old meg semmit.

Véleményem szerint, ha megbeszéled a szüleiddel az érzéseidet, hármasban, mikor ők is nyugodtak, és a testvéred sincs ott,

akkor valószinüleg megértőek lesznek, és ha azonnal nem is látszodik, hogy változtatnának, de a szándék ott lesz.

Látszat ellenére minden szülő egyformán szereti a gyermekeit, és ha tudják mi esik Neked rosszul, ösztönből is tenni fognak ellene.

Fontos, hogy Te is biztosítsd őket a szeretetedről, részletesen elmondd nekik mi bánt, és ha nem is látszik a változás rögtön, bizni kell bennük

Ha ezt gyakorlod, szerintem életed későbbi szakaszaiban nagyon bölcsen tudod majd kezelni az emberi kapcsolataid és értékes személyiséged lesz ;)

2017. júl. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel az írással sok baj. Egybe van fosva végig.
2017. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de nem tudom ni nem olvasható rajta hiszen így vanirva mint ez
2017. júl. 13. 17:36
 9/33 A kérdező kommentje:
* van írva
2017. júl. 13. 17:37
 10/33 A kérdező kommentje:
#2 van írásjel de inkább ezt hagyuk mert mindjárt vira lesz belőle aztán én lesek a hülye
2017. júl. 13. 17:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!