Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudja a testvérem hogy...

Honnan tudja a testvérem hogy milyen jegyet kapok, ki tetszik nekem mit szoktam csinálni?

Figyelt kérdés
Ugyanabba az iskolába járunk, de mindig mindent tud. Nem tudom hogy de tudja hogy tetszik nekem a biosztanárnő pedig senki sem tudja, tanárnő sem senki de a testvérem mégis. Tudja, hogy milyen jegyeim vannak, azt hogy órán szoktam néha nevetni pedig ő nincs is jelen stb. Honnan tudja meg?
2014. dec. 10. 17:41
 1/2 anonim válasza:

Nem lehet, hogy valaki az osztályodból köp? Én erre gondolnék...

Az meg, hogy tetszik a biosz tanárnő? Az akár meg is látszódhat rajtad, pl ha kérdez, vagy rátok mosolyog és elpirulsz... próbálj figyelni, hogy ez senkinek ne tűnjön föl.

Vagy a testvéred egy kém. Néz gyakrabban a hátad mögé!

2014. dec. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tudod a testvéred még régebben a Szovjetúniónak dolgozott. 16 poloska, 5 minikamera van elrejtve a ruhádon és a táskádban, szetszórva. Mivel a szövetbe építette bele a poloskákat, ezért lehetetlenség megtudni hol vannak, kivéve ha nem sajnálod a táskád szétszedni. Az iskola minden zuga tele van térfigyelőkamerával, amit saját maga tervezett. Mivel a kamera alig van meg 4-5 centi, teljesen beleolvad a környezetbe.Testvéred a kém munkája során tekintélyes vagyonra tett szert. Ezt a vagyont beépített ügynökökre költötte, akik a te megfigyeléseddel töltik az egész napjukat. Ki tudja, lehet az egyik legjobb barátod is egy felbérelt kém/ügynök. Természetesen nyomkövetőt is operáltatott a testedbe, így biztosítva a földrajzi helyzeted. A tesvéred nem rosszindulatból, hanem szeretetből teszi mindezt, mivel a CIA teljes gőzerővel próbálna nyomozni utánad. Figyeld meg, kik vannak gyakran a közeledbe ......azok az emberik mind a testőreid, akiket úgyszintén a testvéred fizet. A tanárnő is valószinüleg egy kém, aki megvan bízva a védelmeddel. Vigyázz! Ne szólj ezekről a tesvérednek......mivel megtudja, hogy bizony hiába peóbált téged ennyire megvédeni, én átjutottam az összes védelmi rendszeren és a háttérből mindent figyelek :) De teljesen mindegy ha szólsz is, már túl késő :)
2017. júl. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!