Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kikezdett velem a szent és...

Kikezdett velem a szent és sérthetetlen sógrom! míndent tagad nem ismeri be nővérem előtt . Nővérem neki hísz! mit tegyek? Hogyan lehetne csőbe húzni?

Figyelt kérdés
2017. aug. 7. 16:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Ebből a két sorból nekem az jött le, hogy te eleve nem szimpatizálsz a sógoroddal, és úgy érzed, mások érdem nélkül látják őt jónak. Azt is leszűrtem, hogy alapvetően egy rosszindulatú ember vagy, és viszonylag alacsony iskolázottságú. Ez három olyan dolog, ami kapásból hiteltelenné tesz téged. Ha a környezeted is ilyen - márpedig feltételezem, hogy hasonló - akkor reménytelen, kár belekezdeni bármiféle sz*rkavarásba. Elmehettek a Mónika Show-ba, ha van még olyan, de előrébb nem fog vinni az sem. Hagyd a fenébe az egészet. Ha a saját testvéred nem hisz neked, ott nem ez a legnagyobb probléma akkor.
2017. aug. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%

#1-es : Ott a pont xD


Kérdező : Mit csinált a Szent Sógor ? :D

2017. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
fígyelj nem fogok míndent részletezní nem fér bele a keretbe de szeríntem ha míndent tudnál nem ezt mondanád! ne várd el hogy egy 7 honapos terhes nőnek neki állok azzal h a férje nem bír magával! ja és nem első eset ez az egész! nem csak velem csínálta ezt! igazság szerínt vak a nővérem és nem nyítja ki a szemét kivel él együtt és nemís hadja h bebizonyítsuk! míndíg jol kijöttem a sogrommal..de míota ez van sajnos fordult a kocka
2017. aug. 7. 16:15
 4/14 anonim ***** válasza:
7%

Ő, és nem te másztál rá... persze, persze. :D


Mikor kezdődik már a suli, bakter?

2017. aug. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
a "szent" ssoogor kerlekszépen fészen egyéb szép üzeneteeket kaptam tőle + 18 as képeket..3 hétíg fent laktam még nővérem korházban volt szülés míatt! nem tettem neki szét a lábam és jött a mocskolódás! hogy míert laktam fent van egy 2 éves keresztfíam! és velem sokkal jobban elvan mínt az apjával ezért kelletem én!
2017. aug. 7. 16:18
 6/14 A kérdező kommentje:
Figyelj csak mít érek el azzal ha bemocskolok egy 2 gyerekes család apát? meg tönkre teszem a nővérem családját? szeríntem rohadtul semmít!! volt rá xy évem soha nem tettem ! én segítettem rajtuk a legtöbbet én ugrottam a másik gyerekhez ha kellett ugyanís keresztanyja vagyok és ez a kötelességem! nem csak velem fordult sztem ez elő..ítt az a baj hogy ott baszza át a nővéremet ahol csak tudja! nővérem meg emíatt eldobja a családját aki felnevelte!
2017. aug. 7. 16:23
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű, higgadtan megkéred, hogy találjon módot a férje kielégítésére, mert Te nem kérsz belőle, és mellékeled a facebook üzentekről készül screen shot képeket. A saját szemének majd hisz...Bár, felesleges keresned a társaságát, úgyis rád fog haragudni, egészen addig, amíg a férje le ne bukik az ő szeme láttára is, ahogy más nőket fűz, vagy éppen csalja.
2017. aug. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Így, ahogy az utolsó írja. Valamint még egy tanács: mindig, amikor hosszú i-vel írnál bármit, inkább írd röviddel. Kevesebb lesz a hiba.
2017. aug. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért nem mutatod meg az üzeneteket a nővérednek ?
2017. aug. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha nem viselkednél félreérthetően, akkor mondjuk a sógor nem is értette volna félre...
2017. aug. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!