Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kistestvérek! Hogy viseltétek,...

Kistestvérek! Hogy viseltétek, mikor a testvéretek elment egyetemre (másik városba)?

Figyelt kérdés
A testvérem most lesz egyetemista, és elmegy itthonról, de én alig tudom elképzelni a mindennapjaimat nélküle, mert eddig kb mindig együtt voltunk, kivéve néhány tábort meg ilyesm. Szóval egy évben eddig kb egy hónapot töltöttünk külön, mostantól meg annyit fogunk találkozni. Persze tudom hogy van telefon meg chat meg minden de akkor is... ki hogy viselte?

2017. aug. 13. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

A nővérem és köztem 11 év van, bár az enyém nem egyetemre ment, hanem férjhez (másik településre) és bár rossz volt, de kibírtam. El kell fogadni, hogy az élet megy tovább, akár az egyetemi tanulmányokat, akár a családi életet is nézzük.

És akkor még nem volt ám internet, meg mobiltelefon.:)

2017. aug. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Szia!... 6 éves voltam mikor a bátyám elment egyetemre egy 3 órára volt tőlünk és akkor nagyon kicsiként rosszul viseltem szerintem, viszont minden hétvégén amikor csak tudott haza jött és ilyen játékokkal vagy ajándékokkal próbált felvidítani valamennyire(nyilván nem sikerült) de nem nagyon emlékszem, rosszul viselt biztos az első pár hónapban de utána valahogy beletörődtem gondolom, de anyukámnak nagyon nehéz volt. Mesélte egyszer majd később, hogy mivel én akkor pont kicsi voltam és sokat kellett velem foglalkozni valamennyire elvolt úgy ahogy, de nehéz volt neki. Nekem nem emlékszem pontosan én nem annyira foglalkoztam vele mert játszottam de csak akkor foglalkoztatott amikor haza jött és megint elment. Mai napra nem tudom, hogy viselném el de mivel 5 perce lakik tőlünk biztosan mondhatom, hogy jobb minthogyha egyetemes lenne .: ) 12/L
2017. aug. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Előző vagyok köztünk 1 év van: )
2017. aug. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
2 év van köztünk, nekem megváltás volt, mikor elment és csak hétvégeken találkoztunk. Sokkal jobb volt
2017. aug. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
13*
2017. aug. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

3év van köztem és a bátyám közt. Én is kiskoromban mindig bátyusos voltam, 14évesen egy másik városba ment tovább tanulni, kollégista volt, én akkor 11 voltam. Nem emlékszek már, hogy hogy viseltem, mert 7éve volt, de egy idő után megszoktam, hogy hétvégente látom, sőt néha még furcsa is ha hétköznap látom :D emlékszek régebben vele és a haverjával mindig társasoztunk (én akartam mindig), és jó, vicces emlékeim vannak ezekről a játékokról. Most lesz harmadéves egyetemista, remélhetőleg végezni is fog tavasszal :D

Sportol az egyetem mellett és a suli mellett is, szóval a hétvégénk részben abból állt/áll, hogy a meccseire megyünk ha van időnk. Most, hogy barátnője van aki 60kmre lakik tőlünk, sokat vannak együtt vagy ott vagy itt. Ez nekem néha fura, és úgy érzem, hogy vissza akarom kapni a bátyámat, és a gyermekkorunkat. Igaz lehet azért akarom, mert egy kicsi "féltékenység" van a részemről a barátnője felé, hogy már az övé is, bármennyire is lett egy kicsivel másabb viselkedése. Ha végez az egyetemmel valószínűleg 60km-re fog költözni, mert már a sport részéről van már ajánlata-hogy melót is tudna találni azt meglátjuk :D

Én manapság azon gondolkodok el, hogy mi van ha mindketten elköltözünk, akkor hogy tartjuk a kapcsolatot. Összefogunk e járni, az esetleges gyerekeink között lesz e jó unokatestvér kapcsolat, vagy hogy mi köztünk meg lesz e.

Köztetek hány év van, és nővér-hug kacsolat vagy közetetek is báty-hug?

18L 21F

2017. aug. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :))

A bátyám és köztem 4 év van (lány vagyok)

2017. aug. 15. 09:11
 8/8 anonim válasza:
100%

Nègy èv van köztünk,mindketten lanyok. Szerbiaiak vagyunk,kint tanul Szegeden.

Először rossz volt,de nem csak az miatt,nekem amúgy is az új suli. De aztán megszoktuk az új helyzetet.

2017. aug. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!