Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az egypetéjű ikreknél ha az...

Az egypetéjű ikreknél ha az egyik meleg, akkor a másik nagyobb eséllyel az?

Figyelt kérdés

Ismertek olyan ikerpárokat ahol az egyik legalább meleg?

Melyik a gyakoribb a meleg-meleg,vagy meleg-heteró?


2016. ápr. 25. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
szerintem egy átlagember nem ismer annyi egypetéjű ikerpárt, hogy azt reprezentatív sokaságként kezelhesse. Emellett arányaiban igen kevesekről tudhatjuk, hogy melegek-e, sokan titkolják ugye. Tehát egy elég ritka embertípus, meg elég ritka, aki bevallja, együtt borzasztó ritkává teszi a bevallottan meleg egypetéjű ikreket, nemde? Így gyakorisági statisztikát szerintem senki nem fog tudni adni...
2016. ápr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
2016. ápr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%

Ismerek bizony!

Az egyik teljesen normális, férfias, a másik olyan nőies hogy olyat még nem láttam... (hangja, viselkedése, járása, öltözködése, hogy kikkel barátkozik stb...) ha nem fiú neve lenne, meg hosszú lenne a haja, tuti lánynak nézné mindenki.

Egy kort és egy megyét írsz (az ikrekét) hogy nem-e ugyanazokra gondolunk?

2016. ápr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak youtube-on láttam meleg egypetéjű ikerpárokat. Nekem is egypetéjű tesóm van. Én meleg vagyok, ő nem. Így alakult. :)
2016. ápr. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy dokumentulmfilmben volt régebben, hogy az egypetéjû ikreknél nagyobb valószínûséggel lesz az egyik gyerek meleg, mint a nem ikreknél.
2016. ápr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
szerintem egy genetikust kellene megkérdezned.
2016. ápr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ezt neked senki nem fogja tudni megmondani. Ha érdekel, akkor keress rá a neten ikerkutatásokra, de biztosat nem lehet tudni.
2016. ápr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Volt egy csoporttársam az egyetemen,akiről megtudtam,hogy meleg,és neki van egy ikertestvére.

Viszont ő nála valamivel férfiasabbnak néz ki(jó,persze nem minden meleg lányos,ez a csoporttársam sem a leglányosabb fajtából van,de a testvére maszkulinabbnak tűnik).


És,hát ilyesmit nyíltan megkérdezni szerintem bunkóság:)

Ha hasonlóak lennének(nem külsőleg nyilván,mert szinte majdnem egyformák),akkor fel sem merült volna bennem ez a kérdés:)

2016. ápr. 26. 17:51
 9/11 anonim válasza:
100%
A Született feleségekben a Scavo-ikreket (Preston és Porter) alakító színészek közül az egyik meleg.
2017. márc. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ez érdekes, utolsó
2017. aug. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!