Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A páromnak van egy nővére és...

Krisztina0318 kérdése:

A páromnak van egy nővére és egy bátyja. Szüleik korán meghaltak és nehéz körülmények között, egymásra utalva nőttek fel. Egy hete költöztünk össze, de már most ott akar náluk aludni. Nem értem, hogy miért?

Figyelt kérdés
2017. okt. 14. 07:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Az ilyen testverek kozott hatalmas kapocs van. Ezt ugy baratno mint mas szetszedni nem tudja. Meg csak egy hete koltoztetek ugyan de elottek a hatralevo elet. Ne legy sarkanyasszony
2017. okt. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Ne akard elszakítani a párodat a testvéreitől! Olyan kevés az igazán jó testvéri kapcsolat, és ők is egy életen át részei lesznek az életének. Inkább próbálj beilleszkedni!
2017. okt. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Persze! Értem én. Viszont tudni kell,hogy mindketten eltérő műszakban dolgozunk. Most lett volna az első közös hétvégênk,mivel végre itthon leszek. Erre ő elmegy.Egyszerűen rosszul esik.
2017. okt. 14. 08:27
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Aki nem nött fel egy kapcsolathoz az ne költözzön össze a párjával.

Vagy mondja meg, hogy bár veled élek, azért a tesoimmal alszok.


Rövidtávon még elmegy, de én hosszu távon nem tolerálnám. A párod egy elszatkadbi képtelen gyerek.


De milyen furcsa ha azt irnád, hogy anyjához megy haza aludni, ö lenne a picigyerek, így meg h a tesókhoz, azzal semmi gáz

Hát de, pont ugyanolyan gáz.

2017. okt. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
"Viszont tudni kell,hogy mindketten eltérő műszakban dolgozunk. Most lett volna az első közös hétvégênk,mivel végre itthon leszek. Erre ő elmegy.Egyszerűen rosszul esik" - ezt már az elején is leírhattad volna. Így igazad van.
2017. okt. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Egyetértek a #4-gyel.
2017. okt. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tehàt nem az a bajom,hogy talàlkoznak,de ha mi most màr egy pâr vagyunk akkor csak haza kellene,hogy jöjjön! Vagy akkor miért nem mentünk együtt? Eszem àgàban sem lenne őket elszakítani egymàstól. Most itt leszek egyedül és nem értem ezt az egèszet.
2017. okt. 14. 14:12
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk tényleg igazad van! Menjen el hozzájuk, de ne akarjon már ott is aludni, ha első közös hétvégétek lenne. Még az elején tisztázd ezt vele, mert ha hosszú távra terveztek egymással, ez később csak rosszabb lesz. Mondd meg neki, hogy neked ez nagyon rosszul esik. Bár fura, hogy magától ez nem jut eszébe. :/
2017. okt. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

8-as vagyok.


Még annyi: komolyan el tudná nézni, hogy te meg egyedül kuksolj otthon? Hát ebbe ne menjél bele.

2017. okt. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy ez így van. Itthon vagyok egyedül! Ja és attól akit ő megkérdezett,az szerint Úristen milyen nő vagyok!
2017. okt. 14. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!