Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha 31 éves létemre nem...

Gáz ha 31 éves létemre nem akarok gyereket? Az anyagi körülmények miatt nagyrészt. Férjem akar de most hó végén már -104 ezerrel vagyunk a számlán

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 22:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
78%
Nem gáz, meg lehet érteni. Még van is időd.
2011. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nem pénzkérdés.

És ezzel tényleg nem akarlak bántani. Csak gondold át, miért nem akarsz még igazán.

2011. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
21%

miért érdekel mások véleménye ilyen fontos kérdésben?

ha az anyagiak az akadály, nem fogod később bánni, amikor már esetleg kifutottál az időből és nem vállalhatnál nagyobb kockázatok nélkül gyereket?

2011. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
37%

Gáznak nem gáz, de ne másokkal foglalkozz, hanem kettőtökkel. Az biztos, hogy ritka az, amikor már a pasi akarja a gyereket, általában ők aggódnak az anyagiak miatt...

Egyet mondok, hogy soha nem fogod azt érezni, hogy most alkalmas az idő arra, hogy gyereked legyen, mert nem olyan világot élünk... Tudod biztosan te is, hogy 30 felett a nők egyre nehezebben esnek teherbe, legalábbis a nagy átlag! De ez nem törvényszerű, lehet, hogy te kivétel vagy, az biztos, hogy mérlegelned kellene a dolgokat!

2011. jan. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
28%

Azért már nem sok időd van szülni,még akkor sem,ha ma divat 40 évesen gyereket vállalni. A gyereket fel is kell nevelni. Ha a számlátokon a 104 mínuszt jelent,és nem várható,hog az anyagi helyzetetek javul,akkor felelőtlenség gyereket vállalni. Egy kisbaba akkor is sokba kerül,ha nem veszel neki drága cuccokat, és nem tápszeren és babakekszen neveled.

Végig kell gondolnotok a lehetőségeiteket,megbeszélni a pároddal,de csak akkor szülni,ha annak megvannak a feltételei.

2011. jan. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
59%
-104 ezerrel húúú az szép összeg ilyen helyzetbe nem is lehet. Ha 2 emberre ennyi elmegy miből vesztek pelenkát, ruhát, cipőt.
2011. jan. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
65%
Nem gáz, mindenki másképp érez, gondolkodik.
2011. jan. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
60%
Nem értem azokat, akik gyerekvállalásra bíztatják. Hogyan szüljön gyereket, ha mínuszban van...
2011. jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
32%
-104? Nálunk -800 is szokott lenni szóval azért nem olyan tragikus, mint nálunk. :) Viszont gyereket így tényleg nem biztos, hogy jó ötlet vállalni. Ha már most mínuszoztok, akkor mi lesz, ha kevesebb pénz jön be és több lesz a kiadás (gyerekkel ez van)
2011. jan. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
61%
Egyébként az anyagiakról pár szót. Rengeteg ember így van vele, hát nem jó az anyagi helyzet, majd máskor. Telnek-múlnak az évek, az ember eléri mondjuk a 30 éves kort. Nem változott, még nem szülhetek, nem olyan jó az anyagi helyzet, később biztosan jobb lesz. Telnek-múlnak ismét az évek, hopp az ember 40 éves és elgondolkodik hogy basszus, 40 éves vagyok, az anyagi helyzetem nem lett jobb és babát szeretnék. Csak 40 évesen lehet már nem fog olyan könnyen menni, és ne felejtsük el, mire a gyerek felnőtt lesz, az ember már 58 éves lesz. Nem kötekedésből írtam, erre is rá lehet cáfolni, de én úgy gondolom hogy ezek igazából csak kifogások.
2011. jan. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!