Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tudnád így szeretni a testvére...

Tudnád így szeretni a testvéredet?

Figyelt kérdés
Szerinted egy ember képes szeretni a testvérét akkor, ha teljesen nyilvánvaló, hogy őt az anyjuk sokkal jobban szereti és ő szinte fürdik a szülő imádatában? Te mit gondolsz erről?
2017. okt. 22. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudom. Van, mikor nehéz, féltékeny vagyok rá, de mindennél jobban szeretem
2017. okt. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy küszöböltem ki, hogy ittam, rosszul tanultam, feleseltem, hogy utáljon az adott szülő. Végül mikor felnőttem rájöttem, hogy nem annak az egy embernek az utálatára volt szükségem (amit végül sikerült megkapni) hanem a testvérem szeretetére amit addigra ő is megtanult kimutatni. Szóval lehet szeretni, legalábbis engem szeretett és ő térített jó útra.
2017. okt. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is Anyukám a tesómat jobban szereti, de engem ez cseppet sem érdekelt soha. Főleg most, hogy saját családot alapítottam. Szeretem a szüleimet, de a származási családomból az öcsém az első helyen áll (ha lehet így mondani), természetesen máshogy szeretem, mint a szüleimet, így nincs sorrend, de nekem ő mindig a kistesóm marad, akit megvédek, támogatok ha szükséges, tanácsot adok neki. Nagyon sokat jelent nekem, együtt nőttünk fel, rengeteg dolgot megéltünk együtt stb. Kérdésedre válaszolva: igen!
2017. okt. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is öcsém a kedvenc mindenkinek, anyának főképp. Meg a nagyinak is. És úgy kb mindenkinek. Van mikor zavar engem, hogy mennyire kivételeznek vele, ő a legjobb mindenben, ő csinál mindent jól, stb. De ennek ellenére nem vagyok féltékeny rá, mindennél jobban szeretem őt. Ő nem tehet róla, hogy ő a szülők kedvence, ő is ugyanugy szeret engem mint én őt. Ebből vitát nem csinálunk, nekem már férjem van, de ő mindig az imádott kisöcsém marad..:)
2017. nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!