Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Te segítenéd a (fél) testvéred...

Te segítenéd a (fél) testvéredet, ha megölné az édesanyátokat?

Figyelt kérdés
Igen, a most elhíresült 14 éves kis cukorfalat ihlette a kérdésemet. 96 késszúrás, hát rendesen elfáradhatott benne, volt ideje felfogni mit csinál, mégsem állt le. Majd másnap bement iskolába, mintha mi sem történt volna... el nem tudom képzelni, mit érezhetnek a féltesói. Mi is négyen vagyunk testvérek, elég rosszban vagyunk anyánkkal (alkoholista, méghozzá az agresszív típusú) mégsem emeltünk rá kezet sem, nemhogy kést. Nem segítenék egy jó szóval sem annak a családtagnak, aki ezt tenné vele.
2016. jan. 29. 16:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
44%
Nem!
2016. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
43%
Nincs szo 96 kesszurasrol. Ettol fuggetlenul nem vedem, beteg az a lany, engem kirázott a hideg a tekintetétől. Nem hiszem hogy tisztaba lenne a tettének. Vigyorogva ment fel a lépcsőn a bíróságon, a hírekkel ellentétben.
2016. jan. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%
*tettevel
2016. jan. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
45%
Mit segítsek rajta? Előzetesben vagy javítóintézetben lesz a büntetőeljárás alatt is végig, meg persze az ítélet kihirdetése után is ott marad még egy jó darabig.
2016. jan. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
56%

Ha valaki megtámadná a szüleim vagy a testvéreim, és késsel támadna, az életem árán is megvédenem őket. Ha testvérem vagy féltestvérem támadná meg szüleimet, ugyanazt tenném: ha kell az életem árán megvédeném, de a testvérem megpróbálnám nem megölni. Egy idegen esetében nem igazán érdekelne hogy életben marad-e.

Persze mi jóban vagyunk szüleinkkel, mindenben segítettek minket.

És érdekes, mi is 4-en vagyunk testvérek.

2016. jan. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
13%

Én nem, de nem rólam van szó.


Egy 14 éves kislány, aki X késszúrással öli meg az anyját, az vagy áldozata az anyjának, vagy az anyja az áldozata neki, úgy, hogy a gyerek született pszichopata. Igen, van ilyen. Tessék elolvasni Agatha Christie Ferde ház c. remekművét.


Itt nagyon is úgy néz ki, hogy született pszichopatáról van szó. Nyugi, nem lesz szép és kényelmes élete, az biztos.

2016. jan. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
14%

Nincs féltestvérem, és a mi famíliánkban nem divat a szülőket késsel leszúrkálni.

Akkor én most nem vagyok trendi? Segítsetek, mit tegyek?

2016. jan. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
57%
Az a körülményektől függ, ez esetben - amit eddig sejteni a dologról - igen, a lány mellett állnék. Persze inkább előbb, és olyan módon, ahogy megelőzhető az ilyen végkifejlete a konfliktusnak.
2016. jan. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%

én lemaradtam erről az ügyről, belinkelnétek, mi történt?


ui: egy krimi, az nem orvosi szakirodalom! amit egy író leír, az nem bizonyíték semminek a létezésére! még ha létezik is a jelenség, azt nem egy krimivel kell indokolni, mert ennyi erővel ufók is léteznek, hiszen le van írva a könyvekben!

2016. jan. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%

Utolsó, a kérdésben szereplő eset:

[link]

újabb hír róla:

[link]


És javaslom, hogy ezt a másik, egy nappal későbbi esetet is olvasd el mellé:

[link]

2016. jan. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!