Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szereted a testvéred?

Szereted a testvéred?

Figyelt kérdés
Ha igen/nem, miért?

2017. nov. 23. 19:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen mert hasonló neveltetést kaptunk ami miatt relatíve ugyanazokat a dolgokat látjuk helyesnek és mert nincs okom nem szeretni őket. (Kettő van:))
2017. nov. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem őket! Van két nővérem akik képesek megállni a helyüket az életbe, nem velünk élnek már de törődnek velem és a szüleimmel, tehát nem szrnak le minket, ha esetleg gond van egyből jönnek. Lehet rájuk számítani ahogy mindig is lehetett. Gyerekkoromban is sokszor vigyáztak rám, vittek magukkal ha a szüleim nem értek rá vagy dolgoztak. Most hogy dolgozok próbálom nekik ezeket meghálálni, néha venni nekik valami hasznosat vagy épp aranyosat vagy csak simán beszélgetünk egyet.
2017. nov. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

3 tesóm van, 48,47,45,39 évesek vagyunk, én vagyok a legfiatalabb.

Szeretem őket, összetartó család vagyunk,mindig egy emberként állunk egymás mellett.Napi, heti szinten találkozunk,beszélünk.

Sajnos a családból sokan külföldön dolgoznak így ma már ritkák a nagy családi összejövetelek.Ha mindenki itthon van egy egy szülinapon 24-en vagyunk 😀 El se tudom képzelni az egykeséget vagy épp azt, hogy haragban legyek bármelyikükkel is.

2017. nov. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Szeretjük egymást a húgommal.

Hogy miért? Nem is tudom...

Talán mert soha nem csinált olyat, hogy ne szeressem és a testvérem.

Azonosak a gyökereink, egy vérből valók vagyunk, közös emlékekkel együtt nőttünk fel, nekünk természetes, hogy segítettük egymást, mindig mindent elmondhattunk egymásnak, soha nem élt vissza vele, ... nehéz lenne nem szeretni.

2017. nov. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem

Még ha ő nem is tud róla

2017. nov. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne vér szerinti én szeretném bármilyen lenne :D
2017. nov. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a nővéremet bár nagyon különbözőek vagyunk.

Mint belsőleg és külsőleg is :)

És ami még fontos tisztelem az erejét a kitartását :))

2017. nov. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A bátyámat szeretem, mert megért és segít amiben tud. A nővéremet viszont ki nem állhatom. Amikor csak tud belémköt és hibáztat. Pedig 10 évvel idősebb nálam.
2017. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én imádom a kishúgomat. Talán azért, mert nem tartozik a nagyhangú, agyon sminkelt tucat lányok közé, hanem Ő egy kedves, értelmes, okos, aranyos, kicsit csendes, félénk lány, akinek van egy saját stílusa.
2017. nov. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nekem 3 tesom van,egy battyam es egy hugom,mind kettojuket imadom.

Bar nallunk is vannak veszekedes,nagyon osszetartoak vagyunk.

A battyam az a tipikzs amerikai filmes battyo,aki megved minden pasitol :D

A hugom pedig egy cukorfalat :)

2017. nov. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!