Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan győzhetném meg a...

Hogyan győzhetném meg a barátnőmet, hogy a bátyám itthon nem a tanárja?

Figyelt kérdés

Nos a bátyám tanár és, akivel járok az pont, hogy a diákja. Osztályfőnöke, mint kiderült. Ez engem nem nagyon izgatott csak őt. Múltkor rajta kapott minket, ahogy csókolóztunk (értsd mert sokkal cikibb volt: a szobámban ültünk az ágyon, ő az ölembe és nos kissé tapiztam őt, a melleinél) és ja fullgáz volt és azóta nem is nagyon szeretne a barátnőm átjönni hozzánk. Hogyan győzhetném meg, hogy a bátyám csak a suliban a tanárja itthon pedig már csak nekem a tesóm? (Sógor lol).


Barátnőm 18/L

Én 21/F



2017. nov. 28. 19:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
ez akkor lehet már csak gázabb ha a bátyád a tipikus „szexi tanárbácsi” ...
2017. nov. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát nem tom, hogy a bátyám szexinek számit ha szinte ugyan úgy néz ki, mint én... :D mondjuk volt már pár barátnője, így csak nem egy csúnya darab:D.
2017. nov. 28. 19:41
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon sajnállak, hogy ilyen helyzetbe kerültél, de nem tudok jó tanácsot adni. Én is iszonyat hülyén érezném magam, kínos lenne az egész, ha suliban vagyunk meg pláne. Kiráz a hideg ha belegondolok, hogy milyen lenne ha az ofőm rám nyitna vagy akármi, de még csak egy szimpla családi ebédnél is zavarna a jelenléte őszintn szólva.
2017. nov. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Uristen :) ez érdekes :)

Biztos, hogy eleinte nagyon zavaró lehet, de később akár előnye is lehet belőle.


Megszokás kérdése az egész.

2017. nov. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
3-nál a pont. Nekem is nagyon kínos lenne. Nem igazán lehet meggyőzni.
2017. nov. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak/mondjak, hogy jobban érezze egy kicsit magát? Még mindig nagyon égő számára az, hogy így látta a testvérem.
2017. nov. 28. 20:06
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Valahogy külön kéne választania a magánéletet és az iskolát. Igen, elég nehéz lehet ebben a helyzetben, de gondolom a bátyád nem fogja szándékosan cukkolni ezzel, főleg nem az iskolában. Otthon meg kopogjon és nem lesz több ilyen eset.
2017. nov. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a lánynak gázabb volt,mint neked,hogy a tanárbácsi látta ahogy a melleit tapizza valaki.

Az lényegtelen,hogy a testvére az illető.


Idővel viszont egyre kevésbé lesz olyan érzése,hogy ő egy átlagos tanár.Viszont a suliban akkor sem viselkedhet vele másként.

2017. nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hat erre csak az ido a megoldas szerintem, nekem is nagyon fura lenne, kinosan ereznem magam.
2017. nov. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs miről meggyőzni, ezt a dolgot nem lehet úgy kettéválasztani, hogy az iskolában az osztályfőnöke, nálatok meg a barátja bátyja csak. Ilyen nincs, csak elméletben.


Az idő a múltkori esetet majd rendezi, innentől fogva pedig annyi a teendő, hogy ilyen helyzetben legközelebb se a bátyád, se más ne lásson meg titeket. Ajtónyitás előtt a bátyád kopogjon, az meg alap, hogy eleve zárt ajtók mögött legyetek.

2017. nov. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!