Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Sos! Mit vegyek a húgomnak?

Sos! Mit vegyek a húgomnak?

Figyelt kérdés
Lassan itt a karácsony és nem tudom,hogy mit vegyek a húgomnak.Szereti az állatok főleg a kutyákat a macskákat és a hörcsögöket.Szereti még a minnie miki egeres dolgokat és a könyveket.Eddig mindig karácsonyra könyvet kapott tőlem de szeretnék újítani. Minnies miki ruha pedig kilőve mert az van neki egy csomó. Mit vehetnék neki teljesen tanácstalan vagyok valami ötlet?

2017. nov. 30. 15:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana tudni pontosan hány éves. ;-)
2017. nov. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
35%
Legyel elorelato! Gondolj bele most meg a kishugod, de kesobb lesz O meg nagymama is. Fonalnak es kototunek biztosan orulne, a nagymamak szoktak kotni :)))
2017. nov. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
18 éves.
2017. nov. 30. 15:34
 4/19 A kérdező kommentje:
Kettes köszönöm az ötletet de azért nem veszek neki ilyeneket mert a tesómnak nem valami jó a kézügyessége és nem örülne fonalaknak én pedig olyat szeretnék aminek örül.
2017. nov. 30. 15:35
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
A miki egér alapján én azt hittem, hogy 10...
2017. nov. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem beszólogatást kértem igen tudom,hogy sokak szerint gyerekes a stílusa de még mindig jobb mintha mindenét kitenné és szerintem nincsen semmi rossz abba,hogy ezeket szereti nála idősebbek is szeretnek manapság ilyen cuccokba öltözni.
2017. nov. 30. 15:38
 7/19 anonim válasza:
Tappancs alakú medálos nyaklánc, szerintem nyakláncnak a lányok 80%-a örül :D
2017. nov. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm a segítséget de ékszereket nem hord még akkor se ha állatokkal kapcsolatos.(:
2017. nov. 30. 15:41
 9/19 anonim ***** válasza:
17%

Ha a hugod 18 ... ezek szerint Te meg idosebb vagy. Meg sincs lovesed sem, hogy minek orulne?


Mi a fenenek orul egy 18 eves lany? Divat-pipere-borapolas-szoli-kondi-bizsu ...

2017. nov. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Divat-pipere-borapolas-szoli-kondi-bizsu ..

Az ilyen dolgoknak pont nem örülne Divatot nem követi,pipere alatt nem tudom mit értesz bőrápoló termékeink rengeteg van felesleges még egy,szolizni nem szolizik kondiba se jár és ékszereket se hord.

2017. nov. 30. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!