Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Sos! Mit vegyek a húgomnak?

Sos! Mit vegyek a húgomnak?

Figyelt kérdés
Lassan itt a karácsony és nem tudom,hogy mit vegyek a húgomnak.Szereti az állatok főleg a kutyákat a macskákat és a hörcsögöket.Szereti még a minnie miki egeres dolgokat és a könyveket.Eddig mindig karácsonyra könyvet kapott tőlem de szeretnék újítani. Minnies miki ruha pedig kilőve mert az van neki egy csomó. Mit vehetnék neki teljesen tanácstalan vagyok valami ötlet?

2017. nov. 30. 15:20
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%

Kis (A6-os) határidőnapló, amin minnie van, vagy egy cuki kiskutya? Vagy egy kép, amin kiskorotokban vagytok, meg egy mostnai egymás mellé téve :)


(Korábban én ajánlottam a nyakláncot)

2017. nov. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat neked.(:
2017. nov. 30. 15:51
 13/19 anonim ***** válasza:
76%

Vegyél neki valamire jegyet, amit szeret, mozi, koncert, stb.


Vagy menjetek el ketten kirándulni, de te szervezz meg mindent.


Vagy vidd el vacsorázni valami flancos helyre, nem kell, hogy pont karácsonykor történjen. Írj egy kártyát, hogy ez az ajándék, beválthatja amikor szeretné.


Kalandpark, extrém pálya.


Kutyás takaró, szőnyeg, párna, bögre, kulcstartó.


Bazi nagy macskás fából készült szobadísz.


Különleges édesség.

2017. nov. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Allits össze neki dm-es kozmetikumokat ajándék kosarat most csináltam

Én is :)

2017. nov. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
30%
Én vennék neki egy 18 éves fiút :D
2017. nov. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Utolsó megmosolyogtattam a válaszod de már van párja csak ő nem 18 éves hanem 21.
2017. nov. 30. 16:44
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Hmm, tudod mit? Ha a 21 éves párján még van garancia szerintem küldjétek vissza a gyártónak kompatibilitási problémákra hivatkozva. Aztán rendelj tőlük egy 18 éves fiút aki sokkal kompatibilisebb lesz a hugoddal :D


Ha ,,A hugom párjának az anyja" gyártótól rendeltétek akkor gratulálok mert ők élettartam garanciát adnak. Sok szerencsét hozzá, szerintem visszaveszik ;)

2017. nov. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 kikkina88 ***** válasza:
Hazi mamusz kutyas v minnies, kontos.
2017. nov. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Reservedbe jártam nemrég, és pont láttam Miki egeres hosszú pizsit :) Cuki volt. Ha szereti akkor lehet télre pont jól jönne neki egy ilyen.
2017. dec. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!