Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan tudnám enyhíteni a...

Hogyan tudnám enyhíteni a haragot a testverem iránt? Túl akarok lépni rajta, de nem tudok?

Figyelt kérdés

Meg hónapokkal ezelőtt történt az incidens. Hosszú a történet, de röviden az a lényeg, hogy egy ember akit korábban ismertem elkezdett zaklatni, mert nem tudta elfogadni hogy nemet mondtam neki. Ezzel együtt a munkatársaimat, barátaimat, családtagjaimnak is elkezdett írogatni. Igazából ennek a történetnek mára vége, és igazán jól esett, hogy mindenki támogatott és biztosított róla, hogy ne aggódjak mert mellettem állnak és a többi. A testvérem viszont megmondta két nappal azután hogy ez az egész mizéria elkezdődött hogy neki ebből elege van, és letiltott engem mindenhol( Facebook, messenger, insta). Mire végre vége lett ennek a rémálomnak felhívtam hogy elmondjam hogy már nem fogja öt sem zaklatni senki, és megkérdeztem hogymiért tiltott le ? A válasz az volt hogy elege volt.

Nem tudom megmondani miért de borzasztó rosszul eset, mert tudom hogy közvetve miattam történt ez az egész, de nem en akartam hogy így legyen. És azóta sem kérdezte meg egyszer sem hogy jól vagyok e. Azóta amióta mondtam hogy már minden oke, visszaállította a tiltást, és most kb ugyanúgy viselkedik mintha semmi sem történt volna.

Tovább akarok lépni, de a szívem melyen nagyot csalódtam benne, mert tudom hogy fordított esetben én kitartottak volna mellette. Hogy tudnék ezen túllépni? Én nem akarok haragot a családban, de akaratlanul is van bennem egy elfojtott düh, es ez kihat a kedvemre, és a napjaimra.


2018. aug. 12. 13:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért, a telefonom automatikusan átírt néhány szót.
2018. aug. 12. 13:39
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan csalódtál benne, mért kéne túllépni. Azt mesterségesen nem lehet, éppezért nem is kell. Majd magától elmúlik vagy nem. Nem kell elfojtani.
2018. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, nekem is volt ilyen idióta zaklatóm, tudom, min mentél át :( Nagyon rossz lehetett csalódni a testvéredben, szerintem érthető, hogy haragszol rá. Én is haragudnék, kivéve, ha neki valami súlyosabb problémája volt akkor (pl. rákos a párja, ilyenek), kevesebbért nem tudnám elfelejteni.
2018. aug. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat:(
2018. aug. 12. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!