Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy lehet ilyen szerencsetlen...

Hogy lehet ilyen szerencsetlen a testverem hogy egyszeren mindent tonkretesz?

Figyelt kérdés
nem lehet semmi odaadni neki mert tonkreteszi. a telefonjanak a toltojet szetragta meg szetszaggata es most mindig valakitol kunyeralja a toltot. vett egy masikat ugyan de azt meg nem talalja. telefonjat pokhalosra torte. mindent vagy elhagy vagy tonkretesz. tv taviranyitoja meg van repedve mivel ra ult. hogy letezhet ilyen ember?? komolyan szerintem fogyatekos. pedig mar 20 eves es lany. ez mar orokkre ilyen marad??

2018. szept. 26. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Szétrágta? :O
2018. szept. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
18%

Gratulálok, lefogyatékosozod a testvéredet.👏👏 Igazi testvéri szeretet.

Egyébként nem, nem fogyatékos. Ez nagyon távol áll tőle.

2018. szept. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Nyilvan egesz gyerekkoraban szamitogepezett. Az ocsem is ilyen. Gyurma helyett billentyuzet volt a kezeben, nem alakult ki a szukseges kezugyesseg. Felnottkent meg egy balhere. Majd figyelj meg masokat, akik hasonloan semmit nem csinaltak gyerekkent. Mind olyan bena, hogy faj nezni a szerencsetlenkedesuket.
2018. szept. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Maga vette ezeket a dolgokat amúgy?

Hajlamos az ember nem vigyázni rá,ha nem ő fizette.


Egyébként vannak ilyen figyelmetlen emberek, igen.

2018. szept. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem saját pénzén vegyen kábelt meg töltőfejet mindig amikor elrontja, akkor hátha jobban vigyáz rá.
2018. szept. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem a sajat penzen vette. eleteben nem dolgozott meg diakmunkan se. el se lehet zavarni meg diakmunkara se mert mindre talal valami kifogast. ami penzt kap azt se birja beosztani. mar idegbajt kapok tole annyira sotet. es igen szetragta nem viccelek. toltes kozben is volt hogy ragta a toltot halas lehet a jo istennek hogy meg el. hiaba mondta neki mindenki ne ragja szerintem van valami baj az agyaval. nem szamitogepezett kiskoraban egyebkent mivel ahhoz se ert nem igazan tudja hasznalni a gepet se. meg kiskoraban legalabb szorgalmasabb volt de most mar nem eleg hogy hulye de meg egy lusta allat is.
2018. szept. 26. 17:35
 7/8 A kérdező kommentje:
de szerintem is az lenne a jo ha a sajat penzen venne mindent, csak ahhoz az kene hogy hajlando legyen penzt keresn. igenyei bezzeg azok vannak.
2018. szept. 26. 17:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Valaki kielégíti azokat az igényeket...
2018. szept. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!