Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lányok/nők, akiknek idősebb...

Lányok/nők, akiknek idősebb fiútestvérük van, ti hogy jöttök ki egymással? Miket szoktatok közös programokat csinálni?

Figyelt kérdés
2018. okt. 25. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennél távolabb nem lehetnénk egymástól, minta 2 másik világban lennénk. Ő infos inkább, de nem az az introvertált magábaforduló, én pedig gazdaságtudományban “utazom” és kicsit introvertáltabb vagyok.

Kiskorunkban voltak közös programok, manapság max, ha jön külföldről vmilyen rokon. Evvan.

2018. okt. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem 5 év van köztünk. És egyáltalán nem vagyunk jó testvérek, soha nem is voltunk. Emlékszem, hogy játszottunk néha együtt, de csak úgy, ahogy ő kitalálta, így nem is túl jó élmények ezek. Most 30asok vagyunk mindketten, és nem tartjuk a kapcsolatot. Nagyon sajnálom, hogy így van, mert látom, ismerősökön, hogy lehetne másképp is. De így alakult, és valószínűleg nem is fog már megváltozni a kapcsolatunk.
2018. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól. Házat is itt vett, kb 50 méterre lakunk egymástól. Szinte minden nap találkozunk. Nem járunk el közös programokra, inkább beszélgetni szoktunk.
2018. okt. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Bátyám és köztem 7 év van. És jól kijövünk, beszélgetünk, filmet nézünk, leckét írunk, olvassunk, eszünk, sétálunk, régen nagyon sokat fociztunk, birkóztunk,meg minden félét csináltunk. Kiskoromban együtt is fürödtünk XDdd. Szoktunk veszekedni persze, meg szivatjuk egymást.
2018. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9 év van közöttünk, emiatt sosem volt rendes testvéri kapcsolatunk, főleg miután egy időre el is távolodott mindenkitől amint betöltötte a 18-at. Sőt akkoriban egy picit még féltem is tőle, nem volt éppen a legjobb ember. Azóta eltelt kb 10 év, nagyon szépen megváltozott, rendeződtek a viszonyok, szüleinkkel viszonylag tartja a kapcsolatot, néha beugrik, többnyire ünnepekkor. Még mindig nem vagyunk úgy igazán testvéri szinten, ez szerintem nem is fog változni, viszont "jó ismerősök" vagyunk, elbeszélgetünk.
2018. okt. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

bátyám 29, én 24. tehát 5 év van közöttünk.

gyerekkorunkban sokat játszottunk együtt, mindent lehetett nekem, a mindene voltam. aztán ahogy kezdett kamaszodni, én lettem a "ciki hugica". haverok előtt nem szólt hozzám, vagy ha mégis, akkor flegmán. szóval itt oda lett a nagyon jó viszony.

ennek ellenére most mondhatni jóban vagyunk. sokat nem beszélünk, főleg mert én már nem is lakok otthon, ő még a költözés előtti fázisban van. inkább anyán keresztül tudjuk, hogy mi van a másikkal (anyával egy helyen dolgozom). ha bármi gondunk van, szólhatunk egymásnak, amiben tudunk segítjük a másikat. szülinapra névnapra köszöntjük egymást, ha nagyobb ajándékot vennénk szülőknek, összebeszélünk :) tehát lényegében jó a kapcsolat, de lehetne akár jobb is. közös progik nincsenek, max az ünneplés, favágás :D

2018. okt. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

8 év van köztünk, így a tinikoromat gyakorlatilag nélküle éltem le, mert 18 évesen elköltözött az egyetem miatt. Ennek ellenére jó a viszonyom vele, de a 8 év korkülönbség miatt más "korosztály" vagyunk, neki már családja van, így csak kettesben töltött közös program nincsen.

Amíg otthon élt velünk, akkor játszottunk azért meg ilyenek.

Nagyon szeretjük egymást, mindenben segítünk a másiknak.

2018. okt. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Van 2 bátyám, az egyiket utalom, mindenbe bele kot, en vagyok neki a fos, ahol tud belemkot. Kiskoromban mindig megvert, a porba dongolte az egomat.

A másik, idosebbik batyammal egesz joban vagyunk, ha hazajon mindig egyutt szervezunk valami programot, jokat tudunk beszelgetni, utobbi par evben lettunk nagyon joban, elotte meg ‘kicsi’ voltam hozza.

Én 17/lány

19,26 a bátyáim

2018. okt. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az egyik bátyám 8 évvel idősebb nálam. Gyerekkorunkból nem sok közös emlékünk van, de azok kellemesek, pl. segített a tanulásban és hasonlók.

Később, amikor fiatal felnőtt voltam, sokszor jártunk együtt bulizni, akkor kicsit közelebb kerültünk egymáshoz. A végén viszont volt egy kis csalódásom benne, amikor nem állt ki mellettem egy üggyel kapcsolatban.

Jóban vagyunk, de nagyon ritkán beszélünk. Ő magától sose keres, de nem csak engem nem, a család többi tagját sem.

2018. okt. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem nővérem van, de a férjem (27) és a huga (24) pl. 2 idegen. A huga képes volt elmenni az utcán mellette, hogy rá sem nézett és nem is köszönt. Nem köszönti fel se születésnap, se névnap semmire. Se karácsony...

Sosem kérdezi meg tőle hogy van. Sosem beszélnek telefonon, de ha mégis (kizárólag személyesen ha hazalátogat a családjához) akkor is csak jelentéktelen dolgokról, olyanról ami a húgát érdekli és rákérdez. Mondtam a férjemnek mert ő meg felköszöntötte akkor is mikor az ő fejére rászart, hogy azt hiszi jobb testvér lesz hogy mindent elnéz neki? A húgát nem érdekli ez! Mondtam neki te se köszöntsd fel és ne érdeklődj róla, mert ő olyan vele, ezt érdemli viszonzásul. Igaz eddig sem beszéltek olyan nagyon sokat és lelkizős téma rég volt közöttük... Férjem többet tett érte mint fordítva. Ez nem igazságos így. Tükröt kell mutatni. Igaz semmit nem ér nála. Ráadásul annyira "jó" testvér a hugi, hogy nem tetszik a fejem neki aztán mintha nem is lennék. Amíg nem utált, egyszer voltunk nyaralni a hugával és annak barátnőjével 4en. De ezt nem tudom, hogy aztán mi lett... Én jóban vagyok a sógorommal, néha vitatkozunk de nem úgy nézek rá mint egy senkire. Egy ideig azt mondtam a férjemnek, hogy próbáljanak jobb testvérek lenni. De már nem mondom...

2018. okt. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!