Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti hogyan állítottátok meg,...

Ti hogyan állítottátok meg, hogy az idősebb testvéretek ne tulajdonként tekintsen rátok?

Figyelt kérdés
Ez akkor az igazán gáz amikor mindketten felnőttek vagytok és, ha neked más dolog tetszik, mint neki akkor a képedbe üvölt és amikor ugráltat téged miközben ő aligha tett értem bármit is.

2018. júl. 27. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked mi a felnőtt? 10 vagy 11? Felnőtt ember nem "ordít" ha neki más tetszik. Felnőtt ember nem a testvérével él(jobb esetben, de nincs jogom ítélkezni), és főleg nem szolgálja ki az egyik a másikat.
2018. júl. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én 19 ő 24

Én is meg ő is lassan költözik a szülői házból

2018. júl. 27. 19:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk normális család volt, és eszébe sem jutott a nagyobbnak terrorizálni a fiatalabbakat.
2018. júl. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális embereknél nincs így
2018. júl. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi harman vagyunk testvérek, de soha nem volt ilyen problema a csaladban, így nem volt mit megallítani.
2018. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen neműek vagytok?
2018. júl. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!