Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek ha az ikertesóm...

Mit tegyek ha az ikertesóm mindenben utánoz?

Figyelt kérdés

Van 1 ikertesóm, lányok vagyunk, kétpetéjűek.

Nem hasonlitunk, ő alacsony, kék szemű, én magas barna szemű.

Viszont az a problémám, hogy mindeben olyan akar lenni mint én.

Direkt azért vágattam le a hajam, hogy frissítsek, erre ő is ugyanazt a fazont levágatta magának. Ruhákban is sokszor megveszi ugyanazt ami nekem van, ami azért zavar mert szeretek csinos, egyedi lenni.

Nem zavar, hogy ő is jól akar kinézni, csak az hogy az én mintámra teszi.

Beszéltem már vele erről, szerinte hülye vagyok.

16/lány


2018. nov. 4. 02:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%

Igaza van, szerintem is az vagy😊

Nekem is ikertesóm van, bár nekem a gyerekem már majdnem annyi éves, mint te most.

Feleslegesen gyártod a problémát...ez idovel elmúlik.

2018. nov. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Beszélni kéne jobban vele erről. Vaaagy váltogasd a stílusod, egyszer csak megunja a majmolást.
2018. nov. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Idegesítő lehet, de miért is? Inkább sajnáld! Szánalmas, hogy nincs egy saját gondolata, és mindenben rád hagyatkozik, de nézz rá másként: felnéz rád, és kvázi bálványoz; ez hízelgő, nem?
2018. nov. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%

Egyedi? Hogyan? Nincs egyedi 16 éves, az összes ugyanúgy néz ki.


Mit zavar ez téged? Vagy neki jobban áll az a haj és az a ruha amit te is hordasz?

2018. nov. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%
Tinihiszti. Inkább örülj neki, hogy jóban vagytok. Ha felnőttek lesztek úgyis mindketten kinovitek ezt, jobb esetben.
2018. nov. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%
jaj de borzasztó. "nem zavar hogy ő is jól akar kinézni" hát betojok, aztán fogadni mernék hogy egy irigy dög vagy és ő amúgy sokkal jobban néz ki xd amúgy meg én is örülnék neki inkább. mindig is ikertesóra vágytam. bár ha olyan kis féreg lenne kint te, lehet jobb is hogy nincs 👋🏻
2018. nov. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem örülj neki hogy valaki rád akar hasonlítani,gondolj bele ha sztár lennél akkor sokan téged utánoznának.
2018. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Itt mindinki lehordja a kérdezőt, de szerintem meg igaza van

Engem is zavarna ha valaki mindneben leakarna utánozni

2018. nov. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Miért ilyen rosszindulatú itt mindenki? "Nincs egyedi 16 éves mert mindegyik ugyanúgy néz ki" meg a "tesód biztos jobban néz ki mint te". Megkérhetném az ilyen embereket arra hogy a tükörben maguknak szájkaratézzenek, és boldogítsák inkább azt aki vevő erre? Nem tudom hogy a kérdező örül-e ennek, és nem is akarok a nevében beszélni de engem kicsit idegesítene hogy az emberek normális válaszok helyett rosszindulatú mondatokat írkálnak és szinte közük sincs az igazi kérdéshez.
2018. nov. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9%
Véleményt kért. Kapott. Mi a gond?
2018. nov. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!