Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » 12/L Van egy egypetéjű ikertes...

Dorcsi,Dorci, Dorka kérdése:

12/L Van egy egypetéjű ikertesóm. ?

Figyelt kérdés
Hello. Van egy egypetéjű ikertestvérem,akivel annyira hasonlítunk kívülről hogy alig van olyan ember aki megtudna minket különböztetni, (mi nagyon ritkán veszekszünk...) eddig viccesnek találtuk hogy nem tudnak minket megkülönböztetni ...de mostmár kezd egy kicsit idegesítő lenni, és ezért mostmár gyakrabban összekapunk, hogyan tudnánk megkülönböztetni magunkat a másiktól??

2015. febr. 22. 18:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Rövid haj/hosszú haj a legegyszerűbb.
2015. febr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
38%
egyikőtök jobbra fésüli a haját, másik meg balra
2015. febr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%
Teljesen más stílus, hajfestés, frizuraváltás.
2015. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egypetéjű ikertesóm, és minket még apu is sokszor összekevert. Mi egyszerűen megoldjuk, hogy ne legyünk totál egyformák.

Nekem rövidebb a hajam, a tesómnak a háta közepéig ér. Én mellírt tetettem bele, neki szép barna. Én nem sminkelem magam, inkább sportosan öltözök, míg a tesóm nőiesebben.

Ma már soha nem viselünk egyforma ruhát. Szóval hasonlítunk egymásra, de mégis megtudnak minket különböztetni

19/L

2015. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
43%

Teljesen megértem, hogy mi élsz át.

Nekem is van egy ikertestvérem és nálam még az is tetézi a dolgokat, hogy ő autista.

Hát néha még mindíg megkapom, hogy megkorra fogyatékos vagyok..

2015. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
köszi minden válaszolónak! hát mi még nem festhetjük a hajunkat, amúgy most mindkettőnknek kb. vállig ér a haja, hát egyforma ruhába csak nagyon ritkán vagyunk, de inkább csak hasonló stílusuakba. Mi a haj dolgot legfőképpen úgy szoktuk megoldani.. hogy pl.nekem kontyba van a hajam míg a testvéremnek be van két coffba fonva, vagy fordítva... de sokszor úgyanolyan a hajunk, ilyenkor különböző karkötőket szoktunk felvenni... de még úgyis sokszor megkérdezik hogy most melyikünk Dorina, vagy Katica?!.. Nálunk a legjobb megoldás az az hogyha felvesszük a nyalkláncunkat amin a kezdőbetüink vannak, így az én nyakláncomon egy "D" betű van a tesómén pedig egy "K" betű van. :D köszi a válaszokat
2015. febr. 22. 18:17
 7/23 A kérdező kommentje:
18:13 uhh..nagyon sajnállak! Nekünk azért szerencsénk van mert mi azért jól kijövünk egymással, és szeretjük egymást : ))
2015. febr. 22. 18:18
 8/23 anonim ***** válasza:
79%
Feleltetéskor ezt egész jól kijátszhatnátok :D Legalábbis ha lenne ikertesóm, akkor tuti megpróbálnánk előnyt kovácsolni belőle hogy egyformák vagyunk.
2015. febr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
18:21 3.-ba már volt ilyen, : D akkor be is vették... de aztán később megcsináltuk ezt 5.-be is...és ott az egyik gyerek beköpött minket : D
2015. febr. 22. 18:23
 10/23 anonim ***** válasza:
26%
Remélem együttesen elnáspángoltátok a kis spiclit :D
2015. febr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!