Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Volt már, hogy a testvéredre...

Volt már, hogy a testvéredre azt hitték, hogy a párod?

Figyelt kérdés

Nekem mindig azt hiszik, 1 év van köztünk, de az új munkahelyen még 1 év után is volt aki azt hitte,hogy a testvérem a párom.

Egy rokon találkozón a régen látott nagyon távoli rokonok is azt hitték, hogy egy pár vagyunk.

Fizikailag soha semmilyen formában nem érintkezünk és mégis azt hiszik,hogy egy párt alkotunk...de tény hogy a kis korkülönbség miatt gyerekkorunk óta jó a viszony.

Szituációfüggő, de néha kellemetlen, máskor vicces.


2019. máj. 12. 21:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
Nalunk eselytelen lenne en 20 vagyok testverem 10 eves mindketten lanyok vagyunk,de nevetnek ha ebbe a helyzetbe kerulnek.Megmondanam hogy bocs de testverek vagyunk.Egne a feje annak aki ezt feltetelezi,sot hangoztatja is 😂
2019. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Tesómmal tartjuk az 1 lépés távolságot bárhova megyünk. De már többször hitték azt, hogy együtt vagyunk.
2019. máj. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
95%
Köztünk 8 év van, ő az idősebb. Mikor megyünk együtt valahova már volt olyan hogy azt hitték hogy együtt vagyunk. Sőt még a körmösöm sógornője is azt hitte. Pedig eléggé hasonlítunk.
2019. máj. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nem a tesómra hanem apukámra hiszik folyamatosan azt hogy a párom. Én 20 vagyok, ő 40 és az sem segít a helyzeten amikor az 1 éves húgomat toljuk a babakocsiban ketten, mert anyunak más dolga van. Eleinte vicces volt, most már kezd frusztráló lenni. De olyan is volt, hogy 15 évesen a kis öcsémmel voltam egy bevásárlóközpontban egy padon míg anyukánk vásárolt és megkérdezték tőlem, hogy a saját gyerekem - e az öcsi és ilyen többször is előfordult. Szóval igen szeretik az emberek tévesen felvázolni a rokoni kapcsolatokat. 😄
2019. máj. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
Szerencsére soha - mivel velem azonos nemű. :DDDDDDDDDDD
2019. máj. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
16 év van köztünk, nemrég eljött hozzám elmentünk szórakozni erre a szomszédok szóltak a férjemnek hogy leléptem egy pasival 😂😂😂 Szerencsére férjem tudott róla így csak jót nevetett 😂
2019. máj. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

Nekem a páromra hiszik folyton azt, hogy a tesóm :D Egy magasak vagyunk, hajunk, bőrünk színe ugyanaz, ugyanakkora a lábméretünk stb. és tényleg eléggé hasonlítunk egymásra.

Páromnak bátyja van, így köztük nem volt ilyen szitu. Nekem nincs tesóm. Anyukámra hitték sokan, hogy a nővérem.

2019. máj. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

2 évvel ezelőtt azt hitték rám meg az unokabátyámra, hogy együtt vagyunk.

Pedig eléggé meglátszott az a 4 év korkülönbség.


Aztán ennek az unokabátyámnak most van egy 2 éves húga és nem egyszer fordult már elő, hogy azt hitték, hogy egy fiatal apuka a kislányával.


16/L

2019. máj. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a húgomra, hanem az anyámra is.
2019. máj. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23%

Igen. Foleg amikor a mekiben adogatja a krumplit a szamba- szo szerint. Mindig mondja, hogy alig eszek, egyek meg :D

Pedig..32n/29f

A vilag legjobb tesoja.

2019. máj. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!