Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Volt már valakinek allergiás...

Volt már valakinek allergiás reakciója fogamzásgátló tablettára?

Figyelt kérdés

Mennyi idő alatt múlt el az allergia, a gyógyszer letéte után? Vagy kellett rá allergiás gyógyszer? Vagy semmi? Tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

2 hónapos procedúra után derült ki, hogy a fogamzásgátló tablettámra lettem allergiás (csalánkiütés). Abbahagytam, elmúlt, de rá két hétre, megint kijött, és nem tudom, hogy azért mert nem ürült ki a szervezetemből, vagy mehetek vissza az orvoshoz, mert mégse az volt a baj.



2019. aug. 11. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Két hét alatt a fogamzásgátló bőven kiürül! Az hogy allergiás lennél rá, még ilyet nem is hallottam, de ettől még persze lehet hogy valami összetevőjére esetleg. Mindenesetre én megnézném a helyedben most mit ettél ittál mert ez gyanús. Valami olyat keress ami volt a tablettában pl szinezék vagy vivőanyag.
2019. aug. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Magára a tablettára nem lehet az ember allergiás, de a mellék anyagokra igen. Csak most megint 1 hónapig várok az bőrgyógyászhoz és megőrülök... :(
2019. aug. 14. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!