Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiától lehetséges hogy...

Allergiától lehetséges hogy az orrom belül kisebesedik?

Figyelt kérdés

Minden évben rendszeresen ebben az időszakban kisebesedik az orrom, de csak az egyik oldalt.

Nagyon kellemetlen. Más is találkozott ezzel? Valamilyen megoldás?

Szedek rendszeresen allergiagyógyszert.



2019. aug. 15. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet
2019. aug. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet.
2019. aug. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Tengervizes orrspray nem segít? Esetleg valami kenőcs? Régebben volt valami picike kiszerelésű kenőcs, patikus adta, mondjuk nem tudtam az orromba kenni, mert zavart az erős gyógynövényes illata, de ami orrlyuk szélén volt sebesedés, arra használt. Valami Aerovill vagy ehhez hasonló neve volt.
2019. aug. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erre szteroidok orrspray-t írt a doki. Nem szívódik fel! Talán Mometason a neve, vagy valami ilyesmi. Hetekig nem tudtam kifújni a fájdalomtól, nagyon kellemetlen volt. Mert persze közben állandóan hapciztam, folyt az orrom.
2019. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. aug. 16. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!