Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergia lehet? Akár glutén...

Allergia lehet? Akár glutén vagy laktóz érzékenység ezekkel az eredményekkel is lehet? Nagyon szenvedek. A többi lent.

Figyelt kérdés

Néhány hónapja viszket a fejbőröm, az arcom és a nyakam és a fülem is, illetve ég is, valamint pirosodok is.

Csináltak a kezemen allergia tesztet (pollenek, állati szőrök, stb.), illetve vérből is vizsgáltak pár összetevőt (alma, mandula, kazein, zeller,tőkehal, banán, tojás sárgája, tojás fehérje, mogyoró, tej, őszibarack, földimogyoró, citrus félék, rozsliszt, szezám, szójabab, paradicsom, tökfélék, búzaliszt, rovarcsípések) és mind negatív lett.


A nyakam és az állam viszket leginkább, szinte "állandóan" és nagyon zavaró az állandó égő-viszkető érzés és pirosság.



2019. aug. 15. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek a tesztrámondások is pofára mennek! Ha tetszik az arcod, olyan betegséget diagnosztizálnak, amilyent szeretnél! Ha nem tetszik, akkor meg is vakulhatsz! Én a tej szagától is már rosszul vagyok, Az allergiatesztek mind negatívak. Sok olyant hallottam már, akik más kórházban vizsgálva, más orvossal, a betegséget diagnosztizálták.
2019. aug. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igen, a teszt sajnos nem mindig mutat ki valamit. Ha tutira akarsz menni, kezdj magadtól diétázni egy-egy dologra és figyeld a hatást. sokéig tart, de legalább megtudod.

vagy csinálj nulldiétát (semmi allergén a felsoroltak közül), várd meg ,amig elmúlik és kezdj el enni egy-egy dolgot.

2019. aug. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez számomra furcsa, hogy a teszt az kamu.

Ugyanis a tesztek miatt nem vittek el régen katonának, allergia orvos ráírta, hogy 5 keresztes vagyok.

2019. aug. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!