Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Akinek volt már allergiás...

Akinek volt már allergiás kiütése, hogy nézett ki és mely testrészeken jött elő?

Figyelt kérdés
Mekkora foltok voltak? Milyen allergia okozta?

2019. szept. 2. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Az alkaromon, a konyokom kozeleben. Kor alaku voros kiutes azota is rajta van a nyoma.. moslèk ès hasznàlt pàlmazsir, ètolaj okozta ugyanis konyhàn dolgoztam a nyaron. Kb 2 cm atmeroju
2019. szept. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A csalánkiütés is ide tartozik, gondolom.

Úgy nézett ki, mint a csaláncsípés, és bárhol előjöhetett. Lábon, karon, hason, tomporon, még arcon is. És őrületes módon viszketett, amíg szét nem vakartam.

2019. szept. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. Én 1 hete küzdök a kiütésekkel, igazából csak 2-3 napja néz ki igazán durván és viszket nagyon. Ma voltam orvosnál, annyit tudott mondani hogy szerinte allergia és felírt egy viszketés elleni antiallergén gyógyszert. 3 nap múlva ha nem javul akkor mehetek a bőrgyógyészhoz. Egyszerűen nincs ötletem mi okozhatja, vagy talán mégis, a golyós dezodoromra gyanakszom amit 2 hete vettem, más újdonság nincs. Nekem kisebb nagyonn (max 5mm átmérő) pöttyök vannak a törzsemen és a nyakamon, meg pár darab a karomon ami ma jött ki. A bőröm maga nem vörös, csak a pöttyök. Más tünet nincs.
2019. szept. 2. 18:39
 4/5 A kérdező kommentje:
jöhetnek még válaszok
2019. szept. 2. 20:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Allergia bármikor kialakulhat, szóval ha pl eddig ettél paradicsomot és semmi bajod nem volt tőle, attól még lehetsz rá allergiás holnaptól

amúgy meg lehet allergia, de simán lehet valamilyen bőrbetegség, mivel ezek általában mind piros foltokkal és viszketéssel járnak

2019. szept. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!