Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiás lehetek e? Vagy...

Allergiás lehetek e? Vagy laktóz érzékeny.

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre ha tejet iszok egy csomó kiütés kijon az arcomon. Ilyen apró pattanás szeruseg, ha nm iszok tejet 1-2 nap alatt vissza is húzódnak. Tudom, hogy el kell menjek vele orvoshoz de csak jövő héten tudok menni. Viszont nagyon foglalkoztat a dolog h mi lehet ez. A hasam is fáj néha. A helyzet az h nagyon szeretem a tejet, szóval ez így elég nagy dolog nekem..

2019. szept. 10. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Jól teszed, hogy foglalkozol vele, mert rengetegen érzékenyek rá, de nem foglalkoznak vele, nem tudatosul bennük és természetessé válik számukra.Azonban később súlyos árat fizetnek, ugyanis ez alattomosan az egész emésztőrendszerüket és a szervezetüket roncsolja.
2019. szept. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez lehet allergia tünete, de akár glutén is, hiába a sok tej fogyasztása után jön ki. Mindenképp menj el orvoshoz majd. Csináltat egy pár vizsgálatot és majd küld laktózvizsgálatra is. Sok helyen elfelejtik közölni, hogy savlekoto, antibiotikum és probiotikum sem lehet a szervezetben. Vizsgálat előtt 1-2héttel abba kell hagyni a szedésüket, hogy valós eredmény születhessen. Ezt érdemes észben tartani. Én laktózmentes életét élek, már megszoktam. Kitartást Neked!
2019. szept. 11. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!