Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Viszket a jobb szemem nem...

Viszket a jobb szemem nem tudom mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok borzasztóan szenvedek a jobb szememmel annyira viszket hogy kitudnám vakarni

2 évig jártam műszempilláshoz sose volt semmi bajom sőt modell is voltam 3 különböző szempilla tanfolyamon azelőtt én raktam magamnak tincses és soros pillákat attól sem volt bajom

Költözés miatt váltottam pillást ahol az első pilla rakás után be is gyulladt a szemem borzalmasan nézett ki használtam szemcseppet attól elmúlt de a viszketés nem ezért leszedettem

Viszont a viszketés azóta sem múlt el pedig használtam rá 2 féle szemcseppet és műkönnycseppet is

Azóta se a tincses pillát nem tudom elviselni se a szempillaspirált se a tusvonalat és persze viszket

Nem tudom mit lehetne vele csinálni 😕😕 nagyon elszomorodtam

Magán orvoshoz elmentem de ő csak folyton azt nézte kell e szemüveg ami nem kellett sztk alapon meg képtelenség bejutni orvoshoz

Mit gondoltok mi lehet s baj ? Elfog múlni ???



2019. szept. 22. 09:11
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
50%
Allergia, irritáció.
2019. szept. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erre én is rájöttem......engem az érdekelt volna hogy mit csináljak vele, hogy ez elmúljon, vagy hova kéne menni vele
2019. szept. 24. 10:50
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
50%

Allergológia, bőrgyógyászat.

Azt tudod tenni, hogy nem raksz magadra ilyeneket. Az allergiának az elsődleges megoldása az allergén megszüntetése. Cetirizin asszem kapható vény nélkül,kipróbálhatod.

2019. szept. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jó de eddig 2 évig volt és semmi bajom nem volt

Ettől a másiktól meg igen és azóta van ez

Elfog ez múlni valaha ? Úgy is viszket ha nem használok semmit.

Ha meg egy egyszerű szempillaspirált használok akkor még rosszabb, de szeretnék használni legalább egy spirált a mindennapokban.

2019. szept. 24. 13:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát , én lehet, hogy lemondanék erről az egészség érdekében akár teljesen. (Nem értek hozzá)
2019. okt. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*meg hogy pl az segítene-e ; de talán igen szerintem,arra tippelnék első körben, de lehet nem.
2019. okt. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!