Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A nyakamon kb.1hónapja vettük...

A nyakamon kb.1hónapja vettük észre. Olyan mint egy csomó. Nem olyan mint egy pattanás tehát nem a bőr felszínén van. Nem viszket nem fáj semmi nincs vele. Csak mintha nőtt volna kicsit de nem hisze.14/F ha ez valamit befolyásol. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

#nyirokcsomó #csomó #betegség nyirok #nyak jobb
2016. márc. 9. 14:40
 1/3 szamo77db ***** válasza:
Keresd fel a háziorvosodat. Ő remélhetőleg alaposan megvizsgál és elküldhet további szakvizsgálatokra. Lehet, hogy nem igényel teendőt a panaszod, de legalább megnyugszol. Semmiképpen ne nyomkodd, ne gyötörd ezt az elváltozást. Ne halogasd, mert ha nem igényel beavatkozást, akkor is állandóan szorongsz miatta. Ha gondolod, írd meg priviben, mit végeztél.
2016. márc. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De mi lehet ez és mitől? Arra gondoltam h az miatt lehet hogy edzek és meghúztam, de akkor meg fájna.Voltam beteg influenza szerűen, és hogy a nyirokcsomóval van valami. Ilyenek lehetségesek ?
2016. márc. 9. 17:46
 3/3 szamo77db ***** válasza:
Fordulj orvoshoz, én nem vagyok az. Ez lenne a megnyugtató megoldás. Annak idején nekem is rengeteg baj volt az arcommal, egy nagy furunkulust még fel is akartak vágni, de nem engedtem. Aztán 2 hónap alatt lassan elmúlt. Addig minden nap steril párakötést tett rá anyám, úgy indultam suliba. Mindenki bámult az utcán, nem tudták, mi van az arcomon. Nagyon fontos, hogy teljes nyugalmat biztosíts neki addig, míg az orvos meg nem nézi és meg nem mondja, hogy mi a teendő!
2016. márc. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!