Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mikor lehet abbahagyni az...

Mikor lehet abbahagyni az allergiagyógyszer szedésést? (Parlagfű)

Figyelt kérdés
Most már 4-5 napja minden nap alacsony vagy közepes a pollentérkép szerint a parlagfű koncentráció. Arra lennék kíváncsi, hogy ha szedem a gyógyszert és emiatt vagyok tünetmentes, akkor honnan tudjam, hogy mikor hagyhatnám abba a gyógyszert? Azért nem mindegy, mert terhes vagyok, és lehetőség szerint minnél rövidebb ideig akarom szedni, amíg tényleg muszáj. Csak honnan tudjam, meddig muszáj?

2019. szept. 22. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor én már nem szedném. Azok, amiket vény nélkül árulnak, tapasztalatom szerint lókukit nem érnek. Bár lehet másnak segít. Mi lehet a legrosszabb? Újra tüsszögni fogsz meg csípni fogja a szemed pár hétig. Amúgy még tart a szezon nálunk, engem is gyötör rendesen.
2019. szept. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi. Igen, én sem vény nélkülit szedek, hanem szeroidosat, de pont ezért van minimális kockázat a magzatra. (Nőgyógyász mondta, hogy ilyet szedhetek, szóval azért valószínűleg tudja mit beszél.)

CSak az a baj az abbahagyással, hogy ha mégis kellene, mert mégis tart még a szezon, akkor ha újra elkezdem szedni, ennek a gyógyszernek kell kb. 4-5 nap, mire kifejti a hatását.

2019. szept. 22. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!