Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » A férjem allergiagyógyszer...

A férjem allergiagyógyszer mellett is horkol. Én meg már megőrülök. Van megoldás?

Figyelt kérdés

Egy-két éve felírtak neki orrsprayt, és tablettát, de újabban elkezdett "nem használni" neki. Mintha kevés lenne. Van orrpolija, de nem akarja megműttetni, mert fél. Hiába mondtam neki, hogy én is kiműttettem az enyémet,és nem volt semmi para. Attól is fél, hogyha visszamegy újabb vizsgálatra, akkor elveszik a jogsiját, arra meg szüksége van a munka miatt.

Nekem viszont pokol módon telnek az éjszakáim, zeng a ház tőle. Emiatt kialvatlan vagyok, ingerült, fáj a fejem. Ha felhozom a témát, veszekedés van belőle. Egyébként mostanában már nyitott ablaknál alszunk.



2019. jún. 21. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Szia! Az én párom is horkol, immár 13 éve.. amikor allergia szezon van, akkor szinte elviselhetetlenül, de egyébként is hangosan. Én füldugóval alszom, bár igy is hallom de nem olyan hangosan. Probáld ki. Nehéz megszokni az elején de aztán észre sem veszed.
2019. jún. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Orrfilter
2019. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!