Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mi okozhatja ezt a reakciot?...

Whiteno kérdése:

Mi okozhatja ezt a reakciot? Help meee

Figyelt kérdés
Bármikor valami komplex szénhidrátot eszek elojon orrom korul a viszkedő gyulladás,hámlo börrel kézenfogva...kiskorban semmi baj nemvolt semmivel mostmeg éhezek pl rizsre,kenyérre mégse merem enni öket mert égni kezd az arcom,valaki tapasztalt már hasonlót? Vagy tudná mi lehet a felszin alattmeghuzodó probléma? Köszke hogy végigolvastad.

2019. okt. 14. 22:41
 1/2 F.S.G. válasza:
Szia hát nem tudom lehet nálam is ez van. Nekem az arcom mindkét oldalan van egy piros folt ami ugyanígy viszket és lehámlik fogalmam sincs mitől de nagyon zavar
2019. okt. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tán teis lesüllyedtél a vegán diet-en hogy itt kötöttél ki?nemtudom ősszekothető-e a kettő,de akkoriban kezdtem észrevenni ezt a "kedvetlen vendéget"mikor letettem a husit egy időre....egyetlen megoldásnak most az tűnik hogy husit eszek hussal,dee ugyérzem igy elkerülőm a problémat megoldatlanul. Jaa és majd elfelejtettem,refluxot is csinál vagy miaturorudit mikor sav jön fel a torkodba....ezért sem adom vissza gyümölcsökön kivűl a szénhidrátot mert megölne kb. Neked nincs ilyen savas problémod?sajnállak mert tudom milyen gagyii ezt tapasztalni,milyen joo hogy semmit se lehet tudni pontosan...minden egynagy spekuláció mindenre nézve🤕
2019. okt. 16. 01:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!