Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Úgy tudtam meg hogy tejallergi...

Úgy tudtam meg hogy tejallergiám van hogy nagyon elsavasodott a szervezetem. Kb fél óránként ennem kell hogy valamit tudjon emészteni a gyomorsav. Rengeteg van belőle de nem tudom hogy miért?

Figyelt kérdés
el kezd fájni a fejem ha a savnak nincs mit marni és hihetetlen rossz lesz a közérzetem. mintha szét akarna robbani a fejem. semmi bőrviszketés, semmi tipikus allergiás reakció nem volt se előtte se amikor kiderült az allergia. vajon mit okozott a tej. 23-24 éves koromban lett diagnosztizálva a tejallergia. most vagyok 27 és megint elkövettem azt a hibát hogy olyan probiotikumot szedtem amiben volt laktóz és megint ugyanebbe a helyzetbe kerültem. szét mar a sav. van valami ötletek mi lehet a gond? lehet, hogy a tejllaergia csak egy mellékhatás és valami más okozza a gondot?
2019. okt. 26. 17:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Ennek semmi értelme. Ha folyamatosan eszel a gyomorsav folyamatosan termelődik.

Orvosi kivizsgálás nem lenne butaság.

Addig érdemes egy gyomor kímélő diétát elkezdeni. Kerülni a tejet, tojást, és zsíros termékeket. Feleslegesen nem szedni gyógyszert (kamu savlekötők, probiotikumok).

2019. okt. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!