Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mogyoróallergia kialakulhat...

Mogyoróallergia kialakulhat felnőtt korban is?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben akárhányszor mogyorós ételt ettem fájt a fejem, emiatt még annyira nem is aggódtam, fájni eddig is fájt, de most megettem egy fél zacskónyit a kedvenc mogyorós csipszemből és olyan nehezen tudok csak mély levegőt venni, nagyon zavaró.

Volt már ilyen, de akkor még nem gondoltam rá, hogy mogyorótól lehet. És egyébként is sok étel tartalmaz mogyorót, remélem tévedek. Sokszor van, hogy evés után viszketek mindenhol. A háziorvosomnak félve mondtam el, mert tudtam, hogy azt fogja mondani, hogy pszichés pedig tudom, hogy nem.. És tényleg ez volt a válasza. Csináltatok majd ételallergia tesztet majd, csak érdekelne, hogy lehetséges-e hogy felnőtt korban alakul ki..


2019. dec. 14. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen
2019. dec. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Allergia bármikor kialakulhat. Én 40 évesen lettem allergiás a dióra. Semmi bajom nem volt tőle addig. Azóta nem eszem diót. Mindenképp csináltass allergia-tesztet.
2019. dec. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 évesen lettem allergiás az eperre. Annyi a szerencsém,hogy pár szemtől még nincs bajom. Ha többet eszek,kiver a ragya és viszketek mindenhol. :D
2019. dec. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. dec. 14. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!