Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergia kinőhető felnőtt korban?

Niceszisz kérdése:

Allergia kinőhető felnőtt korban?

Figyelt kérdés

Macskaszőrre vagyok allergiás.

Baby sitterként dolgozok masodállasban olyan helyen ahol macska van. A macskak ki be jarkalnak a házban. Igaz nem simogatom őket de kulonosebben nincs problemam tőlük. Régen elég volt nekem annyi, hogyha beléptem egy olyan helyisegbe, ahol macskakat tartottak, (hozzá sem nyúltam a cicakhoz) alig 10perc elteltével taknyom nyálam fojt, befulladtam, sípoltam, fájt a mellkasom, szemem feldagadt. Most semmi. Mitől lehet ez?



2019. jan. 7. 22:38
 1/5 bensdorp ***** válasza:
Igen, enyhülhetnek a reakciók felnőtt korra. :) Éljen!
2019. jan. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szokott eltűnni, de megtörténhet. Szerencséd volt.
2019. jan. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, előfordul, hogy az allergia tünetei magától enyhülnek vagy akár teljesen meg is szűnnek.
2019. jan. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon ritka,d e hallottam már ilyet.
2019. jan. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már hasonló . 20 évesen kijött rajtam egy erős allergia és körülbelül egy év antihisztamin szedés után magától elmúlt de 8 évre rá újra kijött és sajnos ez nem akar elmúlni magától. Gyógyszereket szedek plusz immunterapia
2020. júl. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!