Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehet valami bajom a nyúlször...

Lehet valami bajom a nyúlször vagy a széna allergiám miatt? Bőveben lent

Figyelt kérdés
Sziasztok annyit leírok az elején hogy kifejezetten nagyon hipochonder vagyok:D. Az lenne a lényeg hogy egyik rokonomnak vannak nyúlai és a nyúlszörre allergiás vagyok vagy a szénára nem tudom. Évente egyszer jövök emiatt hozzá mindig inkább ő de amikor itt vagyok 1-2 napig csak szenvedek mindig köhögök viszket mindenem bevan dugulva az orrom meg rossz levegőt venni. Ma is eljöttem hozzá de csak holnap reggelig leszek kb 19 fele értem ide de már most minden bajom van és sokkal roszabb mint mondjuk tavaly nagyon bevan dugulva az orrom viszket az egész arcom és rendesen szúr a mellkasom ha nagy levegőt veszek meg köhögök, tüsszögés és olvastam hogy az allergia kialakithatja az asztmát (nem voltam sose asztmás) és most nagyon megilyedtem hogy mi lesz így velem holnap reggel 7 ig maradok kb de nagyon nem akarok semmilyen asztmás rohamot kapni. Mi bajom lehet belőle? Kalcium tablettát nem tudok inni mert nincs és máshol aludni se tudok. Az lenne a kérdésem hogy mi bajom lehet? Köszönöm szépen ha elolvastad

2019. dec. 21. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:

- ne vegyél nagy levegőt, csak olyan normális méretűt

- 1-2 nap alatt nem fog asztmát kialakítani

- megijedtem pontos j

- semmi bajod nem lesz

2019. dec. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak olvastam hogy ezek az allergiás asztma tünetei nagyon szórit, fáj a mellkasom. Bocsánat a helyesírási hibákért
2019. dec. 21. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!