Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hatásos orrspray állandó...

Hatásos orrspray állandó orrdugulás esetén? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Orrnyálkahártya mindig duzzadt, valószínűleg valami allergia következtében, de nem tudják mitől. Orrsövényferdüléssel kapcsolatos műtétem volt, nem javult a helyzet. Állandó nehezített orrlégzés van, orrnyálkahártya mindig duzzadt. Kinek milyen orrspray vált be?

Teljes neveket nem nagyon akarok kiírni de Naso... és Mometa... nem váltak be, bármi érdekelne, orrcsepp vkivételével mert azt huzamosabb ideig nem lehet használni.



2020. jan. 20. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a mometason-ra és nasonex-re gondolsz, hatóanyagukban ugyanazok, kellhet nekik 1-2 nap. Ki lehet még próbálni a reventril-t, allergodil-t, vagy valamilyen kombinációt. Persze kérdés, hogy milyen tüneted van még e mellett.


Amúgy nem csak az orrcseppeket nem lehet huzamosabb ideig használni (értsd, több mint 10 nap), hanem az orrsprayk nagyrészét sem (kivéve sóoldat, a fent leírtak és még jó pár másik). Illetve van olyan orcsepp is, amit lehet huzamosabb ideig használni.

2020. jan. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Azokra gondoltam, igen. Tengervizes orrspray nem segített. Amiket olvastam betegtájékoztatókban, nekem úgy tűnt, hogy elég sokáig használhatom az adott spray-t de akkor ezek szerint valamit rosszul tudtam-olvastam.

Gondolom amelyeket írtál azok vénykötelesek, majd megnézem. Köszönöm.

2020. jan. 20. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!