Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mitol lehet ennyi pattanas/seb...

Mitol lehet ennyi pattanas/seb a boromon?

Figyelt kérdés
az igaz, hogy meg kell jojjon de sose volt igy.. az arcom tele lett pattanasokkal, hatam es combom is. mindig voltak itt patijaim, de nem ennyi s nem fajtak igy. a karomon is lett egy pattanas, vagy seb, nagyon faj, elegge nagy es piros.egy ugyanilyen van a combomon is. valamint 2 honapja leestem es megutottem a labam, most meg a helyere lett 2 dudor, szinten nagyon faj es piros. ami a legjobban zavar azok a szamban levo sebek, aftak talan.. kicsi sargas pontok, nagyon fajnak, enni se tudok sokat miattuk. 5 6 ilyen van a szamban es a nyelvemen is van egy. ettem talan valamit amire allergias vagyok es amiatt van? a labamon pedig mi lehet az a 2 dudor?

2020. febr. 7. 16:10
 1/4 A kérdező kommentje:
nyakamon, melleim felett, kozott is vannak (itt is voltak mindig, nem ilyen sok) valamint az intim reszemen es lett 3,az egyik faj is.
2020. febr. 7. 16:12
 2/4 A kérdező kommentje:
fejemen, fejborom is vannak pattanasok, ilyen sosem volt meg
2020. febr. 7. 16:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót bőrgyógyászhoz és immunológushoz.
2020. febr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37%
Használj öblögetőt:paradontax,listerine,cserszömörcés szájvíz!Próbáld ki a KETOGÉN táplálkozást!
2020. febr. 8. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!