Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi/Ki segithet a boromon, ha...

Mi/Ki segithet a boromon, ha a menstruacio miatt jon elo rengeteg pattanas?

Figyelt kérdés

Segitsetek nekem, hova, vagy kihez forduljak?

Regen nem volt gondom a borommel, neha egy-egy kosza pattanas elofordult. Akkor fogamzasgatlot is szedtem.

Gyermeket vallaltunk, terhesseg alatt ocsmany lett a borom, az arcomon, hatamon jottek ki hatalmas, fajdalmas pattanasok.

Mar masfel eve szultem, a ciklusom visszaallt, fogamzasgatlot nem szedhetek (kiderult, hogy a majam nem birja), de csunya maradt a borom.

Mensi elott egy hettel megjelenik rengeteg kisebb/nagyobb fajdalmas pattanas, mensi vegere eltunnek, mire megorulok, hogy nincs egy sem, addigra megint kezdodik elolrol.

Tisztitom/kezelem rendszeresen, havonta jarok kozmetikushoz, de ez nem eleg.


Kihez menjek?

Borgyogyaszhoz?

Vagy nogyogyaszhoz? (mert veguli a hormonok miatt van nyilvan)


2011. júl. 15. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
biztosan azis közbe játszik ne tudom fiú vagyok de nekem a vermix segít egy kicsit
2011. júl. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem bőrgyógyász, úgyis szól, ha konzultálni kell a nőgyógyásszal, lehet, hogy endokrinológus is kell majd.
2011. júl. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!