Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Liszterzekenység gyanúja...

Liszterzekenység gyanúja miatt dietazok. Mennyi idő alatt kene a panaszoknak elmúlnia?

Figyelt kérdés
Amennyiben tényleg liszterzekeny vagyok, mennyi idő alatt kene a panaszoknak elmúlni? 2 napja nem ettem egy gram lisztet sem és tejet sem ittam a hasmenés/ hasfájást mégis fennáll bár már nem napi 4-5 hanem csak 2-3 alkalommal általában étkezés után jelentkezik. Mennyi idő mire elmúlnak ezek a panaszok? Igen van már beutalom gasztrora de csak márciusi időponttal.
2020. febr. 11. 07:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg liszt (pontosabban glutén) érzékeny vagy, akkor egy nap múlva már jelentös javulásnak kellene lennie.

Másrészt meg ha van idöpontod kivizsgálásra, akkor elötte diétázni nem szabad, mert ezzel meghamisítod az eredményeket.

2020. febr. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
KB fél év, de ha időpontot van kivizsgálásra nem szabad diétázni! Ilyen esetben az eredmény nem teljesen lesz reális!
2020. febr. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1-es Ugye ezt nem komolyan írtad, hogy 1 nap után lényeges változásnak kell lennie! Azt nem írtad, hogy nemcsak a lisztben van glutén!
2020. febr. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy gluten erzekeny Liszt erzekeny stb solog hogyan van. Van a családban teljesen coliakias. Ezért is gondoltam erre
2020. febr. 11. 08:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Mire is gondoltál? Ha van a családban ilyen kérdést miért teszel fel!
2020. febr. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért mert pár hónapos volt ocsem amikor diagnosztizalva lett nála. Így nem tudom hogy nála hogyan alakult ki és mik voltak a tünetei. Azért teszek fel ilyen kérdést ;)
2020. febr. 11. 09:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem legalább 1-2 hónap kell mire teljesen megszűnnek a panaszok, ehhez viszont tényleg tudni kellene, hogy pontosan mi a gond.
2020. febr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen problémás eset van a családban, akkor szüleid mindenre tudják a választ! Legalábbis a mi családunk tájékozódik minden után. Van lehetőség bőven! Sajnos töddszörösen érintettek vagyunk!
2020. febr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!