Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lányok/Fiúk mi a véleményetek...

Lányok/Fiúk mi a véleményetek a masculan óvszer márkáról? Szeretitek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kezdetben semmi bajom nem volt vele párommal ugy döntöttünk kipróbáljuk mert miért ne, ha jól emlékszem a sensitive volt. 3 alkalommal használtuk és nekem utána nagyon erős allergiás reakcióm lett. A bőr felszakadt égett a bőr és bedagadt. Durex és Pepino óvszer eddig bevált csak ezzel voltak problémáink. Eddig csak jó tapasztalatokat láttam de érdekel van e másnak is negatív élménye vele.


Válaszotokat előre köszönöm és légyszi kultúráltan.



2020. márc. 27. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, mint a többi.
2020. márc. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos nem vagy allergiás. Ugyanabból van mint a többi. Akkor a durexra is az lennél vagyis latex allergiád van...
2020. márc. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
eddig neki se volt gondja a többivel ezzel mind kettőnknek
2020. márc. 27. 00:18
 4/6 anonim ***** válasza:
15%
megreszellek én gumi nélkül aztán időben ki kapom mit szólsz
2020. márc. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mivel az óvszerrel eddig nem volt gond gondoltam a rajta lévő síkosító a gond mert más márkánál azzal se volt gond csak ezzel
2020. márc. 27. 00:31
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindkettőtöknek bőrproblémája van tőle, akkor valami gombafélét kaptatok el, és azért dagad, viszket. Nem hiszem hogy az óvszer az oka, de mindenképpen válasszatok más óvszert, és kenőcsözzétek magatokat egy pár napig.
2020. márc. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!